Бізнес-партнери розіграли мільйон на харчування пацієнтів лікарні у Новоархангельску 
22.03.2022   //   153 Переглядів

“Новоархангельська багатопрофільна лікарня” за результатами тендеру повідомила про намір віддати підряд щодо надання кейтерингових послуг місцевому ФОПу  Світлані Токмак за 1,00 млн грн. Формальну конкуренцію переможцю на торгах імітував її бізнес-парнер. 

За умовами тендерної документації майбутній переможець торгів має забезпечити харчуванням харчуванням пацієнтів медзакладу до кінця поточного року. Мова йде про 16,7 тисяч послуг, а точніше 16,7 тисяч “наборів готової їжі на сніданок, обід, вечерю, відповідно до тижневого меню на 1 пацієнта”. Таке визначення для замовленої послуги надала лікарня. Всього на одного пацієнта, відповідно до примірного меню, припадатиме від 1,6 до 1,9 кілограма продуктів, зокрема хліба, каші або макаронів, супу чи борщу, м’ясних та рибних виробів, чаю та ін.

При очікуваній вартості замовлення в 1 мільйон 5 тисяч гривень, конкуренція на торгах була суто номінальною. Не знижуючих своїх першопочаткових ставок Світлана Токмак запропонувала виконати замовлення на 1,002 мільйона, а ФОП Сергій Лісіцин за 1,005 мільйона гривень. 

У підсумку замовник обрав економічно вигідну пропозицію підприємиці Токмак, з якою й планує підписати відповідний договір. 

Проаналізувавши тендерну документацію суперників зауважимо, підприємці проживають в одному населеному пункті – смт Новоархангельск, та ще й по сусідству. Світлана Токмак по вулиці Декабиристів, 5, а Сергій Лісіцин по Декабристів, 4. Засвітила потенційна переможниця торгів і докази безпосередньої співпраці з “конкурентном”. Серед поданих документі зокрема можна знайти договір про надання послуг постачання готових страв між Токмак та Лісіциним, документи на реєстрацію транспортного засобу на Сергія Лісіцина та його ж медичну книжку. Крім того подана учасниками тендерна пропозиція містить однакові дефекти друку – характерні плями на папері.

Для Сергія Лісіцина, що зареєструвався як ФОП в 2017-му році, це був перший досвід участі у публічних закупівлях. Підприємиця Світлана Токмак до цього отримувала кілька безконкурентних замовлень на загальну суму 45 тисяч гривень. 

 

Залиште відповідь