У Кропивницькому ремонт багатоповерхівки, де стався вибух, виконуватиме будівельний улюбленець міськради
01.03.2022   //   104 Переглядів

Управління капітального будівництва Кропивницької міської ради уклало угоду про термінові аварійно-відновлювальні роботи у будинку по вулиці Попова 24, корп. 1, де другого лютого стався вибух газу.

Як ідеться в системі Prozorro, угоду на 1,3 млн. грн підписали з ТОВ «Авангард-Лідер» 22 лютого. Водночас сам документ ще не оприлюднили.

Ремонті роботи в будинку, повідомив сайт мерії, розпочалися одразу після ліквідації наслідків вибуху. Зокрема, укріпили підвал, встановили 26 металопластикових вікон, почали монтаж підвіконь.

Закупівлю провели без використання електронної системи Prozorro.

«Враховуючи потребу у проведенні невідкладних першочергових будівельних робіт з метою попередження та усунення подальшого руйнування житлового будинку виникла необхідність у негайному укладанню договору з проведення першочергових аварійно-відновлювальних робіт», – йдеться в обґрунтуванні.

ТОВ «Авантагрд-Лідер» зареєстрували у Кропивницькому в 2018 році Андрій Жила та Анатолій Білявський, директором підприємства є Костянтин Ніковський. За даними системи bi.prozorro.org, з моменту заснування підприємство освоїло на публічних закупівлях понад 14 млн. грн.

Андрій Жила також є керівником будівельного підприємства «Кронос-Лідер», яке на підрядах управлінь капбудівництва та ЖКГ Кропивницької міськради освоїло 68,5 млн. грн. Фірма згадується в судових ухвалах по кримінальному провадженню, в рамках якого поліція перевіряє достовірність відомостей, внесених будівельними підприємцями до актів виконаних робіт за договорами з міськими управліннями.

Керівником управління капбудівництва міської ради є Сергій Білокінь. До призначення він працював у ТОВ «Кронос-Лідер».

Відзначимо, що унаслідок вибуху газу в будинку один житель загинув, двоє дітей отримали травми.

 

Залиште відповідь