В школи Компаніївської громади замовили філе на майже 600 тисяч по цінам магазину
24.02.2022   //   256 Переглядів

Комунальна установа “Центр моніторингу та аналізу діяльності закладів освіти Компаніївської селищної ради Кіровоградської області” за результатаим тендеру уклало угоду з ТОВ «Спарта 2015» на постачання курячого філе на 579 тисяч гривень.

Договір оприлюднено в “Прозорро”. 

Спочатку освітяни замовили “Спарта 2015” поставку 4400 кілограм охолодженого філе бройлерів майже по 143 гривні за кілограм загальною вартістю 629 тисяч. Але через два дні – 18 лютого, сторони уклали додаткову угоду, якою зменшили обсяги закупівлі до 579 тис. грн з огляду на фактичний обсяг видатків замовника. Судячи з ціни за кілограм, загальна кількість поставки складе 4050 кг. Ціна кілограму філе не змінилася. 

У таких торговельних мережах як АТБ, охолоджене філе бройлерів можна купити по 134 гривні за кілограм в акційний період (без знижки вартість 147 грн), на сайті Мережі супермаркетів Рост вартість кілограма такого продукту 126 грн (але це без урахування витрат на доставку). 

Майже за такою ціною охолоджене філе бройлерів у лютому купили для навчального закладу у Полтавській області – 132 грн за кілограм, а для садочка на Рівненщині філе курчат-бройлерів обійшлося у 109 грн за кг.

За договором фірма має постачати освітянам м’ясо двічі на тиждень у навчальні заклади на основі заявки замовника. Сама заявка має бути подана за тиждень до поставки. Договір діє до кінця поточного року. В списку міст постачань – 18 навчальних закладів із різних сел місцевої територіальної громади. 

Єдиним конкурентом ТОВ «Спарта 2015» була ФОП Сосідко Катерина Валентинівна з ціновою пропозицією дорожчою на 88 гривень. Щоправда, ФОП Сосідко не тільки не торгувалась на аукціоні, а й не подала жодних документів, які вимагав замовник, окрім реєстраційних. Що свідчить про незацікавленість учасника, і, схоже, номінальну участь.

Протягом грудня 2021 року – січня 2022 року Катерина Сосідко приходила на 7 тендерів, де учасником було лише ТОВ «Спарта 2015» і її пропозиції відхиляли через відсутність будь-якої документації, окрім власне реєстрації ФОП. 

Керівником і засновником ТОВ «Спарта 2015» значиться Михайло Аркадійович Андріасян з пропискою в Устинівському (нині Кропивницькому) районі. За даними системи bi.prozorro.org, з 2015 року його підприємство освоїло на публічних закупівлях 75,4 млн грн.

Особа з такими ж прізвищем та ініціалами як у Катерини Сосідко також значиться директоркою комунального підприємства «Ринок Устинівської селищної ради».

Комунальну установу “Центр моніторингу та аналізу діяльності закладів освіти Компаніївської селищної ради Кіровоградської області” очолює Людмила Піскун.

Залиште відповідь