- НАШІ ГРОШІ. РЕГІОН - https://region.nashigroshi.org -

Бердянська мерія розіграла постачання яловичини в дитсадки між підприємцями з одним мобільником на двох

Опублікував editor 25.03.2016 @ 11:54 в НОВИНИ | No Comments

Відділ освіти Бердянського міськвиконкому 25 лютого за результатами тендеру уклав угоду з ФОП Буравльова Ганна Олександрівна на постачання м’яса загальною вартістю 2,89 млн грн. Про це повідомляють «Наші гроші. Запоріжжя» [1] з посиланням на «Вісник державних закупівель».

Підприємець має протягом року поставити в 12 дошкільних навчальних закладів 42 тони яловичини по 69 грн./кг.

При цьому свою пропозицію на тендер подавало також ТОВ «Українська торгова компанія №1» з яловичиною по 53 грн/кг. Проте її відхилили через подання неповного пакету документів.

Таким чином, конкурувала Ганна Буравльова лише з ФОП Мамедов Назар Юсиф Огли. В своїй пропозицій він вказав контактним номером телефона 050-855-32-45.

Цей же номер телефону вказаний контактним для Ганни Буравльової в держреєстрі юридичних осіб та фізосіб-підприємців.

З 2011 року Ганні Буравльовій замовили постачання м’яса на суму 13,86 млн грн. Всі замовлення виключно від установ бердянської мерії. При цьому, Буравльова і раніше розігрувала торги з Назаром Мамедовим, а також з його родичкою  ФОП Мамедова Лариса Геннадіївна.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. РЕГІОН: https://region.nashigroshi.org

URL статті: https://region.nashigroshi.org/2016/03/25/berdyanska-meriya-rozihrala-postachannya-yalovychyny-v-dytsadky-mizh-pidpryjemtsyamy-z-odnym-mobilnykom-na-dvoh/

URLs in this post:

[1] «Наші гроші. Запоріжжя»: http://zp.nashigroshi.org/

Copyright © 2015 НАШІ ГРОШІ. РЕГІОН. All rights reserved.