- НАШІ ГРОШІ. РЕГІОН - https://region.nashigroshi.org -

Поліція нагуглила, що комунальники Сєвєродонецька хотіли переплатити за підіймач 3 мільйона

Опублікував editor 17.03.2016 @ 13:01 в НОВИНИ | No Comments

Поліція підозрює службових осіб КП «Єдина аварійно-диспетчерська служба м. Сєвєродонецька» у спробі здійснити закупівлю автогідропідіймача за ціною, яка була завищена на 3,10 млн грн. Про це свідчить ухвала [1] Сєвєродонецького міського суду Луганської області.

За даними поліції, в середині грудня комітет з конкурсних торгів КП «Єдина аварійно-диспетчерська служба м. Сєвєродонецька» оголосив конкурс з закупівлі вантажного автогідропідіймача. Технічною документацією було передбачено, що машина повинна бути новою або такою, що відпрацювала не більше 4000 мото/годин. В стандартному заводському виконанні шасі та навісне обладнання повинні бути не пізніше 2007 року випуску.

На тендер подали свої пропозиції два ФОП: Царьов В’ячеслав Сергійович та Третяк Юрій Костянтинович. Пропозиція першого становила 10,00 млн грн, другого – 4,60 млн грн.

На початку лютого 2016 року тендерний комітет акцептував пропозицію Третяка як найдешевшу.

А через два тижні поліція відкрила кримінальну справу за ознаками зловживання службовим становищем керівництвом КП.

Правоохоронці стверджують, що вони проаналізували дані відкритих інтернет-ресурсів про продаж техніки з аналогічними технічними характеристиками і прийшли до висновку, що закупівельні ціни комунальників були завищені. За даними поліції, такий підіймач коштує не більше 1,5 млн грн.

Суд погодився з аргументами поліції і надав слідчим дозвіл до документів комунального підприємства, які стосуються тендеру про закупівлю автогідропідіймача.

За даними «Вісника державних закупівель», 2 лютого КП «Єдина аварійно-диспетчерська служба м. Сєвєродонецька» акцептувало пропозицію ФОП Третяк про постачання автогідропідіймача вартістю 4, 60 млн грн. Але на початку березня КП відмінило торги через скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів і послуг.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. РЕГІОН: https://region.nashigroshi.org

URL статті: https://region.nashigroshi.org/2016/03/17/politsiya-nahuhlyla-scho-komunalnyky-sjevjerodonetska-hotily-pereplatyty-za-pidijmach-3-miljona/

URLs in this post:

[1] ухвала: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/56268498

Copyright © 2015 НАШІ ГРОШІ. РЕГІОН. All rights reserved.