Оточення Березкіна планує орендувати півгектара в історичному центрі Кіровограда (фото)
09.03.2016   //   143 Переглядів

Кіровоградська міська рада планує надати ТОВ «МастерБрок» в оренду чотири земельні ділянки загальною площею 0,45 га.

Про це йдеться в проекті рішення Кіровоградської міськради, яким передбачено надання дозволу фірмі на розроблення проекту землеустрою щодо відведення чотирьох земельних ділянок по вул. Дворцовій – в історичному центрі Кіровограда.

ТОВ «МастерБрок» орендувати на 49 років ділянки за адресами: Дворцова, 12 – 0,15 га, Дворцова, 14 – 0,13 га, Дворцова, 10 – 0,13 га, та Дворцова, 8-а – 0,04 га. Усі чотири ділянки відносяться до земель житлової та громадської забудови, що перебувають у запасі.

ДВОРЦОВА 12 ДВОРЦОВА 14

ТОВ «МастерБрок» займається допоміжною діяльністю у сфері транспорту, засновником фірми є Садовський Андрій Павлович. Він також є власником ТОВ «Фенікс Трасн Груп» та директором ТОВ «Віп Авіа Груп». Власниками останнього є кіпрська фірма «Паілле Трейдінг Лімітед» та ПП «Укрінформ», котре належить Сергію Олександровичу Ольшевському – директору футбольного клубу «Зірка». Власником клубу є Максим Березкін. Це син народного депутата України Станіслава Березкіна, який зараз входить до депутатської групи «Партія «Відродження», а в Раді попереднього скликання був членом фракції «Партії регіонів».

ПРИЙМАЛЬНЯ - ДВОРЦОВА 12Ще одним свідчення на користь наближеності ТОВ «МастерБрок» до Березкіна свідчить той факт, що в одному з приміщень на згаданих земельних ділянках розміщується його депутатська приймальня та благодійний фонд.

Крім того, контактий номер телефону ТОВ «МастерБрок» +380522357171, є номером телефону все того ж ТОВ «Віп Авіа Груп» та ПАТ «Креатив Груп». Основним власником останнього раніше був Станіслав Березкін, який минулого року продавпідприємство, борги якого перед державними та приватними банками складають $650 млн. За даними ЗМІ, новим співвласником ПАТ «Креатив» став Артур Гранц – товариш народного депутата Андрія Іванчука (фракція «Народний фронт»), який входить до найближчого оточення прем’єр-міністра Арсенія Яценюка.

Залиште відповідь