- НАШІ ГРОШІ. РЕГІОН - https://region.nashigroshi.org -

Держпідприємства поступилися на кілька сотень гривень приватній фірмі в поставці періодики в бібліотеки

Опублікував editor 01.03.2016 @ 11:37 в НОВИНИ | No Comments

Управління культури і мистецтв Запорізької міської ради за результатами тендеру 24 лютого уклало угоду з ТОВ “Ас-медіа” на постачання періодичної преси протягом року на суму 690 тис. грн. Про це повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

Окрім загальнополітичних місцевих та всеукраїнських газет (“Миг”, “Субота плюс”, “Сегодня”, тощо), фірма має постачати цілу низку розважальних і вузькоспеціалізованих ЗМІ до низки міських бібліотек в кількості 2961 комплектів (повний перелік дивіться тут [1]).

Загалом участь в торгах взяло четверо учасників. В тому числі державні “Укрпошта” і підприємство по розповсюдженню періодичних видань “Преса”. Однак, вони поступилися переможцю торгів ціною на 238 і 778 гривень відповідно.

ТОВ “Ас-медіа” належить Світлані Дикусаровій. Директором значиться Олександр Дикусаров. Колись його повний тезка значився [2] спікером МЗС. До цього разу “Ас-медіа” жодного разу не отримувало підрядів в Запорізькій області.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. РЕГІОН: https://region.nashigroshi.org

URL статті: https://region.nashigroshi.org/2016/03/01/derzhpidpryjemstva-postupylysya-na-kilka-soten-hryven-pryvatnij-firmi-v-postavtsi-periodyky-v-biblioteky/

URLs in this post:

[1] дивіться тут: http://zp.nashigroshi.org/wp-content/uploads/2016/03/as-media.pdf

[2] значився: http://edu.helsinki.org.ua/ru/novini/ukrainskogo-pravozashchitnika-bezosnovatelno-deportirovali-pri-vezde-v-belarus

Copyright © 2015 НАШІ ГРОШІ. РЕГІОН. All rights reserved.