Шахтарі розіграли ще 20 мільйонів на саморятівниках від нового монополіста
26.02.2016   //   136 Переглядів

ПАТ «Лисичанськвугілля» 19 лютого за результатами тендеру акцептувало пропозицію ТОВ «Компанія Промторг» щодо постачання захисного обладнання на суму 19,64 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Фірма повинна до кінця року поставити 1476 саморятівників ізолюючих ШСС-1П, 26 распіраторів Р-34 та 2717 регенеративних патронів до ШСС-1Ту.

Єдиним конкурентом переможця на торгах було ТОВ «Лідер промснаб» Сергія Аверіна.

Нагадаємо, 16 лютого ДП «Шахтоуправління «Південнодонбаське №1» за результатами тендеруакцептувало пропозицію «Компанії Промторг» щодо постачання сапорятівників на 13,34 млн грн. Тоді ДП відхилило дві дешевші пропозиції, а єдиним допущеним до торгів конкурентом переможця було те саме ТОВ «Лідер промснаб». Тоді пропозиція фірми також була на 3% дорожчою, як і на нинішньому тендері.

ТОВ «Компанія Промторг» була заснована в січні 2015 року. Фірма прописана в Києві, але її власником і директором є Максим Макаров з Вугледара Донецької обл. Макаров у якості власника якогось іншого бізнесу раніше не був відомий.

За даними «ВДЗ» фірма з червня 2015 року почала вигравати тендери і з цього часу державні шахтоуправління купували саморятівники лише у ТОВ «Компанія Промторг», уклавши з фірмою за останні півроку угоди на 102,63 млн грн.

Весною 2015 року заступником міністра енергетики та вуглепрому, який займається вугільною галуззю, став Ігор Мартиненков.

Власником 100% акцій ПАТ «Лисичанськвугілля» є міністерство енергетики та вугільної промисловості

Залиште відповідь