- НАШІ ГРОШІ. РЕГІОН - https://region.nashigroshi.org -

Макіївські розіграли 33 мільйони на перевезення вугілля з шахт «Дзержинськвугілля»

Опублікував editor 22.02.2016 @ 11:11 в НОВИНИ | No Comments

ДП «Дзержинськвугілля» 5 лютого за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Укртрансбрікет» послуги з перевезення вугілля автотранспортом на 33,39 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Замовлено перевезення у 2016 році вугілля зі складів шахт ім. Дзержинського та Північної.

ТОВ «Укртрансбрікет» було засновано у Донецьку макіївчанкою Ангеліною Чумак. Компанія у 2012 році виграла низку тендерів виключно ДП ДП «Луганська Обласна дирекція з ліквідації збиткових вугледобувних та вуглепереробних підприємств». Після окупації Донецьку терористами ДНР «Укртрансбрікет» був зареєстрований у Києві на макіївчанина Едуарда Горелова, директор – В’ячеслав Овчаренко.

Після переїзду до Києва «Укртрансбрікет» почав регулярно вигравати тендери столичних комунальників, отримавши підряди на 22,14 млн грн. на постачання піску, щебеню та деревини.

Тендерним конкурентом «Укртрансбрікету» у Києві та на торгах «Дзержинськвугілля» було ТОВ «Данко [1]», зареєстроване на Дениса і Валентину Чумаків з Макіївки.

Раніше фірми «Укртрансбрікет» і «Данко» вказувались у комерційних оголошеннях як одна компанія [2].

У попередні роки «Дзержинськвугілля» замовляло автоперевезення у інших компаній.

У 2011 році підряд вартістю 15,00 млн грн. мало ТОВ «Карпатибудінвест [3]» з групи екс-нардепа від Партії регіонів Юрія Іванющенка. У цій же фірмі директором із зовнішньоекономічної діяльності працював Олег Недава, який став нардепом від Блоку Петра Порошенка у 2014 році.

У 2012 році підряд 16,20 млн грн. отримало ТОВ «ТЕК «Енерготранс», директором якого є Олександр Лягуша, багаторічний помічник екс-нардепа Андрія Орлова. Це донецький бізнесмен, який за часів мав конфлікт з угрупуванням Януковича-Іванющенка.

Після того у «Віснику держзакупівель» аж до цього року не публікувались дані про результативні тендери на автоперевезення «Дзержинськвугілля». У 2014 році на відкриті торги була подана лише одна заявка від ТОВ «Діпі Форвардінг» Андрія Мединського і Олексія Гаврилюка з Єнакієве. Ця фірма брала участь у тендері [4] на перевезення для «Київенерго» Ріната Ахметова.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. РЕГІОН: https://region.nashigroshi.org

URL статті: https://region.nashigroshi.org/2016/02/22/makijivski-rozihraly-33-miljony-na-perevezennya-vuhillya-z-shaht-dzerzhynskvuhillya/

URLs in this post:

[1] Данко: http://danko.in/index/o_kompanii/0-12

[2] одна компанія: http://uglex.com/company/11047-ukrtransbriket-ooo-danko.html

[3] Карпатибудінвест: http://nashigroshi.org/2015/11/12/poky-ukrajina-finansuje-yuru-enakijevskoho-joho-firmi-dozvolyly-7-rokiv-ne-povertaty-275-miljoniv-borhiv/

[4] тендері: http://nashigroshi.org/2014/07/03/na-chomu-jizdyt-kyjivenerho-jenakijivski-prohraly-kyyanam-26-miljoniv-na-perevozku-enerhetykiv-ahmetova/

Copyright © 2015 НАШІ ГРОШІ. РЕГІОН. All rights reserved.