- НАШІ ГРОШІ. РЕГІОН - https://region.nashigroshi.org -

Улюбленці Кернеса розіграли з «прокладкою» 1,5 мільйона на прибирання підвалів

Опублікував editor 21.02.2016 @ 08:05 в НОВИНИ | No Comments

Департамент житлового господарства Харківської міськради 16 лютого за результатами тендеру уклав угоду з ТОВ «Сервісрегіон» щодо послуг з прибирання вартістю 1,50 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Замовлено послуги з прибирання техповерхів, горищ, підвалів та покрівель. Підрядник повинен зібрати 9243 куб м сміття й вивезти його на полігон. Вартість збору та утилізації 1 куб м сміття складе 163 куб м.

ТОВ «Сервісрегіон» записана на Дмитра Агафонова й щороку виграє підряди, в основному на послуги з прибирання вулиць, у Департамента житлового господарства. З 20111 року фірма отримала підрядів на 3,96 млн грн.

Єдиним конкурентом переможця було ТОВ «Буд-Девелопмент-Україна». Ця фірма записана на Сергія Колотюка. Директором є Олег Ланоненко

ТОВ «Буд-Девелопмент-Україна» є в переліку сумнівних контрагентів КП «Жилкомсервіс», через які надумку [1] правоохоронців, було виведено 25 млн грн.

Роботу КП «Жилкомсервіс» також контролює Департамент житлового господарства. Незмінним директором цього Департамента є Роман Нехорошков.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. РЕГІОН: https://region.nashigroshi.org

URL статті: https://region.nashigroshi.org/2016/02/21/hersonskyj-port-skupyvsya-na-14-miljoniv-u-firmy-vlasnyka-yakoji-ranishe-shtrafuvaly-za-neyakisne-palne/

URLs in this post:

[1] думку: http://nashigroshi.org/2015/11/12/zhylkomservis-kernesa-pidozryuyut-u-vyvedenni-25-miljoniv-z-dopomohoyu-separatysta-zhylina/

Copyright © 2015 НАШІ ГРОШІ. РЕГІОН. All rights reserved.