- НАШІ ГРОШІ. РЕГІОН - https://region.nashigroshi.org -

Донецькі комунальники підняли ціну на кременчуцький гіпохлорит до 6 мільйонів

Опублікував editor 13.02.2016 @ 10:05 в НОВИНИ | No Comments

Комунальне підприємство «Компанія «Вода Донбасу» (Маріуполь, Донецька область) 8 лютого акцептувало пропозицію ТОВ «Компанія «Хлортехвод» щодо постачання гіпохлориту натрію на 5,79 млн грн.

Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Фірма поставить 500 т хімікатів за ціною 11 580 грн./т.

Торги проведені за переговорною процедурою. В обґрунтуванні застосування її комунальники вказали причиною надзвичайну ситуацію в регіоні через проведення антитерористичної операції. Крім того КП зазначило, що плідно співпрацює з ТОВ «Компанія «Хлортехвод» щодо постачання гіпохлориту натрію, якість якого та умови постачання повністю задовольняють замовника.

«Вісник державних закупівель» не містить інформації про те, що «Вода Донбасу» раніше купувало щось у «Хлортехводу». В квітні 2015 року комунальники купили 590 т гіпохлориту натрію у ТОВ «Компанія «Хлорсистеми». Тоді фірма продала гіпохлорит натрію марки А за 10 299 грн./

ТОВ «Компанія «Хлортехвод» зареєстрована в Кременчуку і належить Олегу Первому.

Раніше засновником був Ярослав Гальченко, який є контактною особою [1] кременчуцького ТОВ «Компанія «Хлорсистеми» Юрія Тітова. Ця фірма прописана в сусідньому з «Хлортехвод» офісі за адресою вул. Воровського, 34. Раніше «Хлорсистемами» володіли Ніна Гнойова, Сергій Гнойовий і Сергій Шапіро.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. РЕГІОН: https://region.nashigroshi.org

URL статті: https://region.nashigroshi.org/2016/02/13/donetski-komunalnyky-pidnyaly-tsinu-na-kremenchutskyj-hipohloryt-do-6-miljoniv-2/

URLs in this post:

[1] контактною особою: http://151930.ua-tenders.com/

Copyright © 2015 НАШІ ГРОШІ. РЕГІОН. All rights reserved.