Фірма з оточення Мусєєва отримає мільйон на ремонт урн по високим цінам
11.02.2016   //   111 Переглядів

КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» м. Харкова 1 лютого за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Системи прогресивної очистки» щодо ремонту та технічного обслуговування урн вартістю 1,34 млн грн.

Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Підрядник повинен протягом 2016 року провести комплексне технічне обслуговування 2 055 урн, а також поточне технічне обслуговування ще 1 140 урн. Таким чином, приватники отримають за обслуговування однієї урни 424 грн. При тому, що вартість нової урни складає 670 грн./шт. Тобто за півтора року вартість обслуговування старої урни сягне ціни нової урни.

Під час торгів ТОВ «Системи прогресивної очистки» запропонувало виконати роботи за 1,357 млн. грн. А їх єдиний конкурент – ТОВ «Металл 3Е» за 1,359 млнгрн.

Але після підписання договору були внесені зміни. Сума угоди знизилася до 1,34 млн грн. за рахунок зменшення обсягу робіт.

ТОВ «Металл-3Е» належить Сергію Земляному.

Фірма «Системи прогресивної очистки» зареєстрована на Олену Назаренко, директором є Роман Дворник.

У протоколі розкриття пропозицій «Системи прогресивної очистки» вказало номер телефону (057) 714-05-72, що раніше використовувався як номер факсу ТОВ «Компанія «СПО» («Системи прогресивної очистки»).

Крім того, цей номер також використовує ТОВ «Ваго-Рев», яке виграє підряди в Харківському метрополітені.

Відомо, що Компанія «СПО» раніше отримувала підряди на прибирання Харківського метрополітену. Першозасновником цієї фірми був Андрій Артеменко, якого називають сином колишнього начальника рекламного відділу метрополітену Марини Артеменко й який працює зараз заступником директора КСП «Харківгорліфт», а також у 2015 році балотувався в міськраду від партії «Відродження», першим номером якої є мер Геннадій Кернес. У 2011-2012 рр. власником «Компанія «СПО» був Євген Кріветченко, який очолював Ленінську районну молодіжну громадську організацію «Молоді регіони» в Харкові.

Компанію «СПО» відносять до сфери впливу Максима Мусєєва, голови Адміністрації Ленінського району, депутата міськради від партії «Відродження». В міськраді попереднього скликання від входив до фракції Партії регіонів.

У 2015 році ТОВ «Системи прогресивної очистки» за результатами тендерів уклала угоди з комунальними підприємствами Харкова на суму 90,05 млн. грн.

Вже цього року «Системи прогресивної очистки» отримали замовлень на понад 20 млн грн.

Залиште відповідь