- НАШІ ГРОШІ. РЕГІОН - https://region.nashigroshi.org -

Родина комунальника Кернеса стала найбагатшим власником нерухомості в саду Шевченка

Опублікував editor 06.02.2016 @ 10:38 в НОВИНИ | No Comments

Власником декількох кафе та торгівельних точок у харківському саду ім. Шевченко, який розташований поряд з головною площею Свободи, є родина екс-директора КП «Харківгорлііфт» Анатолія Кандаурова.

Про це йдеться у розслідуванні Харків.depo.ua [1].

Зокрема, торгівельні кіоски, які розташовані у саду, належать ТОВ «Зеленбуд-Сервіс». Підприємство записане на Валерія Шклярука та американку Людмилу Кулікову, але директором фірми є дружина Анатолія Кандаурова, – Надія Кандаурова.

Вона ж разом з самим Анатолієм Кандауровим, якого декілька років томі мер Харкова Генадій Кернес «охрестив» публічно іменем «сучий пес» [2], є засновником ТОВ «Боні». Ця фірма має у власності відразу декілька приміщень на території парку імені Шевченка.

Взагалі, фірми, які близькі до Кандаурова, отримали у власність приміщення після останньої реконструкції парку. Зокрема, колишній ресторан «Княжий терем» біля виходу зі станції метро «Університет», який після пожежі змінив вивіску на «Капрі».

Приміщення кафе «Кристал» у рекреаційній зоні належить людям, близьким до загиблого екс-губернатора Харківщини Євгена Кушнарьова. Так, закладом харчування володіє ТОВ «Метрополь». Засновниками цієї фірми є почесний консул Республіки Словенія у Харкові Анатолій Бондаренко, а також Олег Чігрінов, Валерій Бомко, Олександр Коляда та Владислав Ровнов. Перші троє є бізнес-партнерами зятя Кушнарьова – Олександра Кагановского

Орендарем туалету у саду Шевченко є ТОВ «Регіна». Кілька років тому серед засновників цієї фірми було ДП «Торговий будинок «Чарівниця», який торгує ювелірними прикрасами. Бенефіціарами «Чарівниці» є Ірина Перова та Олександр Саратов.

У реєстрі юридичних осіб Перова вказала, що прописана за адресою вул. Чернишевська, 30, кв. 45. Однак ця квартира належить доньці нардепа Михайла Добкіна – Аллі [3]. У цьому домі квартирою також володіє дружина нардепа Шенцева [4].

Саратов, у свою чергу, є співзасновником кооперативу «Булат», який безкоштовно отримав земельну ділянку у Лісопарку по вулиці Батумській.

Зараз ТОВ «Регіна» записана на Тетяну Савіну та Валерія Любієва.

Не обійшлося в саду Шевченка й без оточення мера Харкова Геннадія Кернеса. У 2013 році ТОВ «Північні ворота» придбало у міськради приміщення площею 160 кв. м. Засновниками цього підприємства є ТОВ «Франко» Галини Давидової й Віталія Печури, а також Ігор Славін. Директором – Ольга Солоп.

ТОВ «Франко» разом з комерційним директором Центрального парку культури та відпочинку імені Горького Андрієм Шапталою володіють землею та нерухомістю на території «харківського Діснейленду» [5].

Печура також входить до складу засновників ТОВ «Діамант 2006», директором і співвласником якого є Анатолій Челобітчиков, який був партнером мера Харкова Геннадія Кернеса по ТОВ «Рівлад, ЛТД» до того моменту, як Кернес переписав цей бізнес на Оксану Гайсинську [6], з якою проживає у громадянському шлюбі.

Давидова є засновником ТОВ «Паркінг +», якому мерія щороку зливає десятки мільйонів гривень на ремонт доріг. Також на Давидову було оформлено декілька кооперативів [7], у тому числі «ЖБК «Триумф», який володіє маєтком Добкіна. [8]

Ольга Солоп є співвласницею ТОВ «Фьорд», яке контролює «Кінний ринок» [9] у Харкові. Також вона є бізнес-партнером сина Кернеса Даниїла Привалова. Їхня спільна фірма ТОВ «Фірма «Діана» володіє ринком «Сумський» у центрі Харкова.

Ігор Славін є керівником у ТОВ «Дімаріс», яке володіє частиною Центрального ринку [10]. Одним зі співзасновників цієї фірми – Андрій Шаптала.

Від «Наших Грошей»:

За даними реєстру прав на нерухоме майно, ТОВ «Боні» володіє в саду ім. Шевченко п’ятьма дерев’яними спорудами площею 5,5-5,8 кв м. кожна й будівлею площею 350 кв.м.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. РЕГІОН: https://region.nashigroshi.org

URL статті: https://region.nashigroshi.org/2016/02/06/odyna-komunalnyka-kernesa-stala-najbahatshym-vlasnykom-neruhomosti-v-sadu-shevchenka/

URLs in this post:

[1] Харків.depo.ua: http://kh.depo.ua/ukr/kh/harkiv-yanam-na-zamitku-hto-mae-neruhomist-u-parku-imeni-30012016100000

[2] «сучий пес»: https://www.youtube.com/watch?v=KhBmcVerhjA

[3] ця квартира належить доньці нардепа Михайла Добкіна – Аллі: http://garnahata.in.ua/a/chernishevska-30

[4] дружина нардепа Шенцева: http://nashigroshi.org/2015/07/31/nardep-shentsev-zabuv-zadeklaruvaty-4-kimnatnu-kvartyru-v-elitnomu-budynku-v-tsentri-harkova/

[5] «харківського Діснейленду»: http://nashigroshi.org/2015/12/08/hto-zaroblyaje-u-disnejlendi-kernesa/

[6] Кернес переписав цей бізнес на Оксану Гайсинську: http://nashigroshi.org/2015/10/02/kernes-perepysav-svij-biznes-na-hajsynsku/

[7] на Давидову було оформлено декілька кооперативів: http://nashigroshi.org/2015/05/08/druzi-kernesa-dobkina-za-nakatanoyu-shemoyu-vidbilyly-u-sudi-kooperatyvne-vidchuzhennya-sche-7-hektariv/

[8] «ЖБК «Триумф», який володіє маєтком Добкіна.: http://nashigroshi.org/2015/09/24/majetok-dobkina-yakyj-shturmuvaly-aktyvisty-nalezhyt-joho-materi-zavdyaky-sumnivnij-shemi/

[9] «Кінний ринок»: http://nashigroshi.org/2015/09/16/yak-otochennya-kernesa-otrymalo-kinnyj-rynok/

[10] Центрального ринку: http://nashigroshi.org/2015/10/23/yak-otochennya-kernesa-otrymalo-tsentralnyj-rynok/

Copyright © 2015 НАШІ ГРОШІ. РЕГІОН. All rights reserved.