- НАШІ ГРОШІ. РЕГІОН - https://region.nashigroshi.org -

Фірма з оточення Мусєєва прибере «Діснейленд» Кернеса за 11 мільйонів

Опублікував editor 05.02.2016 @ 11:22 в НОВИНИ | No Comments

Комунальне підприємство «Центральний парк культури та відпочинку імені М. Горького» 1 лютого уклало угоду з ТОВ «Системи прогресивної очистки» щодо прибирання території та будівель парку вартістю 10.96 млн. грн.

Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Підрядник повинен протягом 2016 року прибирати територію парку від сміття, замінювати пакети в урнах, мити атракціони, прибирати у будівлях та в туалетах, мити огорожу, тощо.
Єдиним конкурентом переможця було спеціалізоване комунальне підприємство «Харківзеленбуд».

Оцінка цінових пропозицій складалася з двох частин: ціна (75 балів) та відстрочка платежу (25 балів).

Пропозиція комунальників була дорожчою за ТОВ «Системи прогресивної очистки» на 5,5 %., хоча вони погоджувалися на довшу відстрочку платежу на 10 днів. Пропозиція фірми була 5 днів.

Фірма «Системи прогресивної очистки» зареєстрована на Олену Назаренко, директором є Роман Дворник.

У протоколі розкриття пропозицій «Системи прогресивної очистки» вказало номер телефону (057) 714-05-72, що раніше використовувався як номер факсу ТОВ «Компанія «СПО» («Системи прогресивної очистки»).

Крім того, цей номер також використовує [1] ТОВ «Ваго-Рев», яке виграє [2] підряди в Харківському метрополітені.

Відомо, що Компанія «СПО» раніше отримувала підряди на прибирання Харківського метрополітену. Першозасновником цієї фірми був Андрій Артеменко, якого називають [3] сином колишнього начальника рекламного відділу метрополітену Марини Артеменко й який працює зараз заступником директора КСП «Харківгорліфт», а також цього року балотувався в міськраду від партії «Відродження», першим номером якої є мер Геннадій Кернес. У 2011-2012 рр. власником «Компанія «СПО» був Євген Кріветченко, який очолював Ленінську районну молодіжну громадську організацію «Молоді регіони» в Харкові.

Компанію «СПО» відносять до сфери впливу Максима Мусєєва [4], голови Адміністрації Ленінського району, депутата міськради від партії «Відродження». В міськраді попереднього скликання від входив до фракції Партії регіонів.

У 2015 році ТОВ «Системи прогресивної очистки» за результатами тендерів уклала угоди з комунальними підприємствами Харкова на суму 90,05 млн. грн.
Вже цього року «Системи прогресивної очистки» виграло [5] тендер на 10 млн. грн.. на заміну пакетів для сміття в урнах.

Про те, чиї фірми заробляють в парку ім. Горького, читайте тут. [6]


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. РЕГІОН: https://region.nashigroshi.org

URL статті: https://region.nashigroshi.org/2016/02/05/firma-z-otochennya-musjejeva-prybere-disnejlend-kernesa-za-11-miljoniv/

URLs in this post:

[1] використовує: http://ua.bizorg.su/harkov-rg/c421144-vagorev-ooo

[2] виграє: http://nashigroshi.org/2015/05/20/otochennya-deputata-rehionala-vyhralo-tender-metropolitenu-na-24-miljony/

[3] називають: http://nashigroshi.org/2013/06/11/firmy-rehionala-perebraly-na-sebe-obsluhovuvannya-harkivskoho-metropolitenu/

[4] впливу Максима Мусєєва: http://nashigroshi.org/2015/01/06/harkivskyj-metropoliten-zaplatyt-70-miljoniv-za-obsluhovuvannya-eskalatoriv-vodiyu-svoho-kolyshnoho-zamdyrektora/

[5] виграло: http://nashigroshi.org/2016/02/03/otochennya-musjejeva-otrymaje-sche-10-miljoniv-na-trohrazovu-schodennu-ochystku-urn/

[6] тут.: http://nashigroshi.org/2015/12/08/hto-zaroblyaje-u-disnejlendi-kernesa/

Copyright © 2015 НАШІ ГРОШІ. РЕГІОН. All rights reserved.