- НАШІ ГРОШІ. РЕГІОН - https://region.nashigroshi.org -

Суд не дозволив прокуратурі читати документи комунальників Кернеса про недоплату в бюджет з парковок

Опублікував editor 04.02.2016 @ 10:56 в НОВИНИ | No Comments

КП «Харківпастранс» та Харківська міська рада не організували належним чином паркування транспортних засобів в місті, через що міський бюджет недоотримав в 2012-2014 роках транспортного збору в сумі 1 млн грн. Про це сказано в ухвалі [1] Київського районного суду міста Харкова, до якого прокуратура звернулася за дозволом на доступо до документів КП «Харківпастранс».

В ході перевірки прокуратура з’ясувала, що протягом 2012-2014 років «Харківпастранс» сплатив до бюджету міста Харкова паркувальний збір в сумі 10,60 млн грн. Але перевірка прокуратури показала, що комунальне підприємство, уповноваженою особою якого є ТОВ «Парковка-12», та Харківська міська рада не організували належним чином процес паркування автотранспорту в Харкові. Через це міський бюджет недоотримав надходження коштів за три роки в сумі більше 1 млн грн.

Прокуратура повідомила, що допитала в якості свідка директора КП Дмитра Мандрікова. Але він відмовився давати свідчення та надати копії фінансово-господарських документів. Тому виникла необхідність судового дозволу на доступ до документів «Харківпастрансу» в рамках відповідного кримінального провадження.

Однак суд відмовив прокуратурі в доступі до фінансово-господарських документів комунального підприємства. Суддя заявив, що в клопотанні не доведена необхідність втручання у права і свободи посадових осіб КП та не вказано, яким чином отриманні відомості будуть сприяти розслідуванню.

Раніше «Наші гроші» в матеріалі «Парковка имени кой-кого» [2] розповідали про оборудки комунальників з організації процесу паркування в Харкові, через які місто щорічно втрачає мільйони гривень доходу в бюджет.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. РЕГІОН: https://region.nashigroshi.org

URL статті: https://region.nashigroshi.org/2016/02/04/sud-ne-dozvolyv-prokuraturi-chytaty-dokumenty-komunalnykiv-kernesa-pro-nedoplatu-v-byudzhet-z-parkovok/

URLs in this post:

[1] ухвалі: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/54784496

[2] «Парковка имени кой-кого»: http://nashigroshi.org/2015/10/05/parkovka-ymeny-koj-koho/

Copyright © 2015 НАШІ ГРОШІ. РЕГІОН. All rights reserved.