- НАШІ ГРОШІ. РЕГІОН - https://region.nashigroshi.org -

Освітяни замовили «порошенцівцю», який поставив їм паршиве вугілля, палива ще на 3 мільйони

Опублікував editor 03.02.2016 @ 11:01 в НОВИНИ | No Comments

Суд дозволив слідчому Новоукраїнського відділу поліції ГУ Національної поліції в Кіровоградській області взяти зразки якості вугілля, угоду на закупівлю якого уклав відділ освіти Гайворонської РДА на суму 3,27 млн грн. Відповідну ухвалу прийняв [1]

Ново український районний суд Кіровоградської області.

В рамках кримінального провадження встановлено, що 17лютого 2015 відділом освіти Гайворонської районної державної адміністрації укладено договір щодо закупівлі вугілля у ФОП Козлов Олександр Вікторович. Було закуплено 700 т вугілля марки ДГО. Технічною документацією передбачалося, що зольність цього вугілля не повинна перевищувати 15%.

В грудні управління захисту економіки в Кіровоградській області відібрало зразки вугілля, які поставив ФОП Козлов, та відправило їх для експертизи до ДП «Кіровоградстандартметрологія». 23 грудня результати експертизи були готові і показали, що вугілля поставлене з порушенням вимог тендерної документації і має зольність 18%.

Але 28 грудня 2015 року відділ освіти Гайворонської РДА провів відкриті торги на закупівлю 980 т вугілля. Переможцем торгів знову став ФОП Козлов О.В., з яким і була укладена угода на постачання палива загальною вартістю 3,27 млн грн.

Розслідування обставин укладання цієї угоди тепер зайнялася поліція, яка отримала судовий дозвіл на доступ не тільки до вугілля, а до всієї тендерної документації.

За даними «Вісника державних закупівель», єдиним конкурентом ФОП Козлова на торгах з закупівля вугілля був ФОП Високий Євген Борисович, пропозиція якого була дорожчою. В той же час, тендерний комітет відхилив пропозицію ТОВ Імпульс-2008» через брак низки документів. Наприклад листа-згоди на виправлення арифметичних помилок в документації та листа-згоду керівництва на оброблення їх персональних даних.

ФОП Козлов почав отримувати замовлення на постастачання вугілля за державні кошти з 2013 року. Але найбільше угод з ним було укладено в останній рік, їх загальна сума склала 6,36 млн грн.

Восени 2015 року Козлов балатувався до Гайворонської міської ради від «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Відділ освіти Гайворонської РДА очолює [2] Олександр Гродзіцький.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. РЕГІОН: https://region.nashigroshi.org

URL статті: https://region.nashigroshi.org/2016/02/03/osvityany-zamovyly-poroshentsivtsyu-yakyj-postavyv-jim-parshyve-vuhillya-palyva-sche-na-3-miljony/

URLs in this post:

[1] прийняв: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/55174055

[2] очолює: http://vohayvoron.klasna.com/uk/site/informatsiya-pro-kerivnit.html

Copyright © 2015 НАШІ ГРОШІ. РЕГІОН. All rights reserved.