- НАШІ ГРОШІ. РЕГІОН - https://region.nashigroshi.org -

Комунальник-«регіонал» купив вживаних труб і насосів на 3 мільйони, вказавши їх як нові

Опублікував editor 02.02.2016 @ 11:07 в НОВИНИ | No Comments

Директор Комунального комерційного підприємства «Маріупольтепломережа» у 2015 році купив у приватного підприємця товар на суму близько 3 млн грн. Про це свідчить ухвала [1] Краматорського міського суду Донецької області від 26 січня.

Протягом минулого року директор «Маріупольтепломережі» Ігор Клименко закупив у приватного підприємця обладнання, труби, засувки та насоси, які були у вжитку, на майже 3 млн грн. При цьому у документах він відобразив цей товар як новий. Дії директора комунального підприємства розцінюються як шахрайство.

Суд надав слідчим доступ до банківської документації комунальників. Кошти приватного підприємця арештовано.

Загалом слідчі вилучили у «Маріупольтепломережі» договори на поставку вказаному підприємству обладнання, труб, засувок та насосів на загальну суму близько 50 млн грн.

З листопада 2014 рок директором ККП «Маріупольтепломережа» є Ігор Клименко. У 2012 р.він очолював міський «Водоканал». У 2010-2015 рр. Клименко був депутатом Маріупольської міськради від Партії регіонів. Торік знову балотувався, від партії «Наш край», але не пройшов.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. РЕГІОН: https://region.nashigroshi.org

URL статті: https://region.nashigroshi.org/2016/02/02/komunalnyk-rehional-kupyv-vzhyvanyh-trub-i-nasosiv-na-3-miljony-vkazavshy-jih-yak-novi/

URLs in this post:

[1] ухвала: http://reyestr.court.gov.ua/Review/55206228

Copyright © 2015 НАШІ ГРОШІ. РЕГІОН. All rights reserved.