«Кернесівці» виграли у «аваківців» 6 мільйонів на вивезення сміття з різницею 1% без конкуренції з комунальниками
01.02.2016   //   150 Переглядів

Департамент житлового господарства Харківської міськради 26 січня за результатами тендеру уклав угоду з ТОВ «Харків Екоресурс» щодо вивезення побутових відходів вартістю 6,23 млн грн.Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

У 2016 році підрядник має вивезти з території приватного сектору 114 тис куб м побутових відходів.

Засновниками ТОВ «Харків Екоресурс» є Андрій Твердохліб та Олександр Бейніш. Директором -Петро Бондаренко.

Раніше співзасновником підприємства був Володимир Чумаков, який з 2010 року Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міськради. В 2015 році Чумаков став депутатом міськради від партії «Відродження», в 2010 році обирався від Партії регіонів. ТОВ «Харків Екоресурс» фактично є монополістом з оренди комунальної техніки для вивозу побутових відходів.

Єдиним конкурентом переможців було ТОВ «Перероблюючий завод». Їх пропозиція була дорожча за переможця менш ніж на 1%. Засновниками підприємства є Денис Дачук, Святослав Хоменко та Ахмед Косо-огли. Дачук є партнером Геннадія Гаєвого по ТОВ «Підприємство Харківського району «Перероблюючий завод». Гаєвой – бізнес-партнер міністра МВС Арсена Авакова по АТ «Інвестор».

Святослав Хоменко був помічником нардепа віт БЮТ Віталія Данилова.

ТОВ «Перероблюючий завод» фактично володіє Роганським полігоном ТБО, який мав бути зачинений кілька років тому через його близьке розташування до Міжнародного аеропорту «Харків».

Комунальні підприємства не прийшли на цей тендер, хоча у місті працює КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» й КП «Муніципальна компанія поводження з відходами».

Нагадаємо, в останні роки між мером Харкова і Геннадієм Кернесом був конфлікт. Раніше вони були бізнес-партнерами.

Залиште відповідь