- НАШІ ГРОШІ. РЕГІОН - https://region.nashigroshi.org -

Після публікації «Наших грошей» АМКУ знайшов змову на тендері з повірки лічильників води у Харкові

Опублікував editor 27.01.2016 @ 12:42 в НОВИНИ | No Comments

Харківське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України підозрює дві фірми у зговорі на тендері КП «Харківводоканал» на суму 4,98 млн грн. Про відкриття відповідної справи теруправління АМКУ повідомило [1]на своєму сайті.

В АМКУ підозрюють, що антиконкурентні узгоджені дії ТОВ «Ауровіль» та ТОВ «КП «Вода» призвели до спотворення результатів торгів, які проводили комунальники.

Як писали «Наші Гроші», у червні минулого року «Харківводоканал» уклав з «Ауровілєм» угоду вартістю 4,98 млн грн. [2] на повірку та обслуговування 24 834 квартирних лічильників холодної води.

Фірмою «Ауровіль» володіють харків’яни Віктор Попов і Андрій Тимченко.

Єдиним конкурентом на торгах було ТОВ «КП Вода», яке заснували Олександр Шабельник і вищезгаданий Андрій Тимченко. Сьогодні частка Тимченка переоформлена на Олександра Пугача.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. РЕГІОН: https://region.nashigroshi.org

URL статті: https://region.nashigroshi.org/2016/01/27/pislya-publikatsiji-nashyh-hroshej-amku-znajshov-zmovu-na-tenderi-z-povirky-lichylnykiv-vody-u-harkovi/

URLs in this post:

[1] повідомило : http://www.amc.gov.ua/amku/control/kha/uk/publish/article/85233

[2] 4,98 млн грн.: http://nashigroshi.org/2015/06/19/ridni-firmy-rozpylyaly-5-miljoniv-harkivvodokanalu-na-povirtsi-lichylnykiv/

Copyright © 2015 НАШІ ГРОШІ. РЕГІОН. All rights reserved.