- НАШІ ГРОШІ. РЕГІОН - https://region.nashigroshi.org -

“ЗТМК” купив у звичних постачальників мінералки на 1,3 мільйони, забувши про гуртову знижку

Опублікував editor 26.01.2016 @ 12:58 в НОВИНИ | No Comments

ТОВ “Запорізький титано-магнієвий комбінат” за результатами тендеру 11 січня уклало угоду з ТОВ “Акватоп” на поставку мінеральної води загальною вартістю 1,3 млн. грн. Про це повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

akvatop [1]Замовлено 320000 1,5 літрових пляшки сильногазованої мінеральної води, з терміном поставки до грудня 2016 року.

На сайті “Акватопу” пропонується [2] сильногазована мінеральна вода “Молочанська” по 4,07 гривні за пляшку 1,5 літрів. Ця вартість повністю ідентична закупівельний ціні в тендері. В той же час, “Акватоп” пропонує уточняти деталі відносно гуртових цін.

ТОВ “Акватоп” нині належить Костянтину Герасименко. Раніше серед власників значилися Василь Герасименко, Наталя Колтун і Олександр Семиліт. Колтун – дружина колишнього депутата Запорізької міської ради Костянтина Колтуна, який довгий час був членом ради директорів “Мотор Січі”. Семиліт був відомий як член [3] наглядової ради цього ж підприємства. При цьому директором фірми незмінно залишається Денис Рудик.

В минулому році “ЗТМК” також купувало [4] мінеральну воду на 758 тис. грн. в “Акватопу”.

На цьогорічний тендер подалося семеро учасників, проте пропозиції п’ятьох з них відхилили через невідповідність умовам документації торгів, в тому числі і ТОВ “Екоіллічпродукт” з вартістю пропозиції 1,22 млн. грн., ТОВ “Українська промислово-логістична група Зиск” з 1,08 млн. грн. і ТОВ “Аквапласт” з вартістю 1,22 млн. грн.

Тож конкурувало “Акватоп” лише з ТОВ “Спільне українсько-польське підприємство “Галпласт”.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. РЕГІОН: https://region.nashigroshi.org

URL статті: https://region.nashigroshi.org/2016/01/26/ztmk-kupyv-u-zvychnyh-postachalnykiv-mineralky-na-13-miljony-zabuvshy-pro-hurtovu-znyzhku/

URLs in this post:

[1] Image: http://zp.nashigroshi.org/wp-content/uploads/2016/01/akvatop.png

[2] пропонується: http://akvatop.zp.ua/

[3] відомий як член: http://www.motorsich.ua/userfiles/2006p.pdf

[4] купувало: http://zp.nashigroshi.org/2015/03/25/ztmk-prydbav-u-vyhidtsiv-z-motor-sichi-mineralky-na-800-tysyach/

Copyright © 2015 НАШІ ГРОШІ. РЕГІОН. All rights reserved.