“ЗТМК” купив у звичних постачальників мінералки на 1,3 мільйони, забувши про гуртову знижку
26.01.2016   //   134 Переглядів

ТОВ “Запорізький титано-магнієвий комбінат” за результатами тендеру 11 січня уклало угоду з ТОВ “Акватоп” на поставку мінеральної води загальною вартістю 1,3 млн. грн. Про це повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

akvatopЗамовлено 320000 1,5 літрових пляшки сильногазованої мінеральної води, з терміном поставки до грудня 2016 року.

На сайті “Акватопу” пропонується сильногазована мінеральна вода “Молочанська” по 4,07 гривні за пляшку 1,5 літрів. Ця вартість повністю ідентична закупівельний ціні в тендері. В той же час, “Акватоп” пропонує уточняти деталі відносно гуртових цін.

ТОВ “Акватоп” нині належить Костянтину Герасименко. Раніше серед власників значилися Василь Герасименко, Наталя Колтун і Олександр Семиліт. Колтун – дружина колишнього депутата Запорізької міської ради Костянтина Колтуна, який довгий час був членом ради директорів “Мотор Січі”. Семиліт був відомий як член наглядової ради цього ж підприємства. При цьому директором фірми незмінно залишається Денис Рудик.

В минулому році “ЗТМК” також купувало мінеральну воду на 758 тис. грн. в “Акватопу”.

На цьогорічний тендер подалося семеро учасників, проте пропозиції п’ятьох з них відхилили через невідповідність умовам документації торгів, в тому числі і ТОВ “Екоіллічпродукт” з вартістю пропозиції 1,22 млн. грн., ТОВ “Українська промислово-логістична група Зиск” з 1,08 млн. грн. і ТОВ “Аквапласт” з вартістю 1,22 млн. грн.

Тож конкурувало “Акватоп” лише з ТОВ “Спільне українсько-польське підприємство “Галпласт”.

Залиште відповідь