- НАШІ ГРОШІ. РЕГІОН - https://region.nashigroshi.org -

Харківський метрополітен відхилив дешевші пропозиції, щоб заплатити 2 мільйони брату бас-гітариста «Океана Ельзи»

Опублікував editor 26.01.2016 @ 12:44 в НОВИНИ | No Comments

КП «Харківський метрополітен» 16 січня уклало угоду з ФОП Дудко Андрій Юрійович на поставку термопапіру для автоматичних кас на суму 2,04 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

ФОП Дудко повинен поставити 17 200 рулонів паперу по 119 грн./шт з такими параметрами: ширина – 58 мм., діаметр рулону – не більше 147 мм., довжина паперу у рулоні-227 м, щільність – 68 г/кв м., пластикова втулка, внутрішній діаметр-14,6мм, термослой зовні.

Такі параметри термопаперу не є стандартними. Зокрема, більш популярні та дешевші варіанти паперу шириною 57 мм, у менших рулонах та з параметром щільності 65 г/кв м.

До торгів не було допущено львівське ТОВ «Діотермікс» через те, що фірма не надала зразок паперу. Засновниками цього підприємства є польське ТОВ «Ельгриф» та Олександр і Наталія Конторовські. Їх пропозиція склала 949 тис. грн. – вдвічі дешевше від переможця.

До торгів допустили чотири підприємства.

Ціна не була єдиним критерієм визначення переможця. Також враховувалися строк поставки та терміни оплати. В документації торгів немає інформації щодо термінів оплати та поставки товару, які пропонували учасники торгів.

ПП «Група компаній «Торгсервіс» Леоніда Кучера пропонувало поставити папір за 1,65 млн. грн.

Харківське ТОВ «Канцопт-плюс» пропонувала виконати поставку товару за 1,40 млн. грн. Це підприємство належить Анатолію Казакову.

Також у торгах приймало участь ТОВ «Український папір» Володимира Михайленка. Їх пропозиція була на 400 тис грн. дорожча за переможця.

Переможець ФОП Дудко Андрій Юрійович зареєстрований у Харкові, на проспекті Леніна, 12. Братом Андрія Дудка є Денис Дудко – бас-гітарист гурту «Океан Ельзи» [1].

Влітку Дудко також виграв торги [2] у метрополітені на поставку паперу.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. РЕГІОН: https://region.nashigroshi.org

URL статті: https://region.nashigroshi.org/2016/01/26/harkivskyj-metropoliten-vidhylyv-deshevshi-propozytsiji-schob-zaplatyty-2-miljony-bratu-bas-hitarysta-okeana-elzy/

URLs in this post:

[1] бас-гітарист гурту «Океан Ельзи»: http://vk.com/topic-26805204_24419459

[2] торги: http://nashigroshi.org/2015/07/24/brat-bas-hitarysta-okean-elzy-otrymaje-pivtora-miljony-vid-harkivskoho-metropolitenu/

Copyright © 2015 НАШІ ГРОШІ. РЕГІОН. All rights reserved.