- НАШІ ГРОШІ. РЕГІОН - https://region.nashigroshi.org -

Коммунальники Кернеса придбали для шкіл молоко у фірми своєї директорки

Опублікував editor 17.01.2016 @ 11:36 в НОВИНИ | No Comments

КП «Комбінат дитячого харчування» м. Харкова 11 січня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Надія-92» щодо постачання молока на суму 7,56 млн грн.

Про це повідомляється у Віснику державних закупівель».

Планується закупити 2,02 млн. пакетиків молока по 0,18 л жирністю 2,6%. Вартість одного пакета складе 3,73 грн. Фірма також має доставити молоко до шкіл міста.

За даними «ВДЗ», лише у Харкові закупають фасоване у маленькі пакетики молоко. В інших містах, молоко закупають оптом й ціну виставляють за літр. Тому, середня ціна за літр молока у Харкові дорожча за інші регіони і складає 20,7 грн. Для прикладу, в Києві управління освіти закупає молоко за ціною 10,26 грн./л, у Кривому Розі – 9,18 грн./л.

ТОВ «Надія-92» записано на Уляну Олексенко. Директором є Валентина Авак’ян. Але раніше засновником фірми була Надія Тимофєєва, яка нині займає посаду директора КП «Комбінат дитячого харчування»

В жовтні Надія Тимофєєва була обрана депутатом міськради [1] від парії «Відродження», першим номером якої йшов мер Харкова Геннадій Кернес.

Єдиним конкурентом переможця під час торгів була Фірма «Олімп ЛТД» у формі ТОВ. Засновником підприємства зараз є Валерій Турчин. Раніше засновником фірми був Володимир Васильченко, який зараз керує компанією «Нью Системс АМ», яка є оператором Харківського аеропорту та входить [2] до групи DCH Олександра Ярославського.

У листопаді ТОВ «Надія-92» виграла тендер [3] на постачання молока для харківських шкіл на суму 0,5 млн. грн. Це була додаткова закупівля, тому що кількість учнів начальної школи збільшилася після першого вересня.

З грудня 2012 року ТОВ «Надія-92» виграло у КП «Комбінат дитячого харчування» тендерів на постачання продуктів харчування на суму 60,60 млн. грн.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. РЕГІОН: https://region.nashigroshi.org

URL статті: https://region.nashigroshi.org/2016/01/17/kommunalnyky-kernesa-prydbaly-dlya-shkil-moloko-u-firmy-svojeji-dyrektorky/

URLs in this post:

[1] депутатом міськради: http://kh.vgorode.ua/news/sobytyia/273420-kto-yz-deputatov-proshel-v-horsovet-polnyi-spysok

[2] входить: http://hrk.aero/v-aehroportu-yaroslavskogo-projjdet-agroforum-pod-ehgidojj-oon/

[3] виграла тендер: http://nashigroshi.org/2015/11/25/komunalnyky-kernesa-zakupyly-dorohe-moloko-dlya-shkil-u-ridnoji-firmy-svojeji-dyrektorky/

Copyright © 2015 НАШІ ГРОШІ. РЕГІОН. All rights reserved.