Харківська міськрада допомогла скандальним забудовникам завершити схему з безкоштовним отриманням землі
26.12.2015   //   122 Переглядів

Депутати Харківської міськради дозволили Олені Лисенко змінити цільове призначення десяти земельних ділянок на вул. Бестужева загальною площею 0,75 га . Про це йдеться у рішенні сесії Харківської міськради від 23 грудня, копія якого є в розпорядженні «Наших грошей».

Міськрада дозволила переоформити ділянки, які раніше були безкоштовно виділені Лисенко під будівництво та обслуговування житлового будинку (присадибна ділянка). Тепер призначенням землі є будівництво та обслуговування багатоквартирного будинку.

Олена Лисенко є співзасновницею об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Воробйові гори». Разом з нею співзасновниками ОСББ є Сергій Лисенко та Анна Дейнеко.

У вересні депутати на сесії за подібною схемою виділили 0,82 га землі під житловий комплекс «Воробйові гори». Перший будинок тут був зданий у 2012 році по вулиці Чернівецькій, 5. На даний час здані в експлуатацію та заселені три будинки.  Житловий квартал позиціонується як житло економ-класу – тут будують «гостинки». У єдиному реєстрі юридичних осіб є дані про два ОСББ, які були створені в цьому районі. В обох керівником є Сергій Шуголь.

У березні 2014 року суд прийняв рішення визнати право власності за трьома фізичними особами на житловий будинок загальною площею 3844 кв м. Будинок був побудований за адресою вул. Чернівецька 5 в на двох земельних ділянках загальною площею 0,16 га.

В тому ж році ОСББ багатоквартирного будинку «Воробйові гори 2» також через суд змогло заключити договори на обслуговування будинків АК «Харківобленерго».

У вересні 2014 року прокуратура міста Харкова  повідомила, що один з будинків у цьому кварталі було побудовано без документів.

«Копії договорів купівлі-продажу земельних ділянок, на яких розташована ця будівля, що не були завірені належним чином, і взагалі, цільове призначення одного з них – садівництво. Будинок не має затвердженого проекту, він не введений в експлуатацію Державною архітектурно-будівельною інспекцією», – йшлося у повідомленні правоохоронців.

В березні 2015 року апеляційний суд скасував рішення про надання права власності фізичним особам на багатоквартирний будинок.

Крім того, у червні 2015 року було створене ТОВ «Воробйові Гори» й зареєстроване за адресою: пров. Шевченківський, 30А. Засновником та директором є Лисенко Сергій Олександрович.

Залиште відповідь