- НАШІ ГРОШІ. РЕГІОН - https://region.nashigroshi.org -

Будівництво вольєру для жирафів за два роки подорожчало на 1,5 мільйона

Опублікував editor 03.12.2015 @ 09:43 в НОВИНИ | No Comments

КП «Харківський зоологічний парк» 23 листопада за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Добробудъ» щодо виконання додаткових робіт з будівництва будинку жирафів комплексу «Африканська савана» вартістю 1,49 млн грн.

Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Передбачено виготовлення металоконструкції фахверка, металевих колон, сходів та покрівлі. Також заплановано провести загально будівельні роботи, наприклад, з гідроізоляції стін.

Організатори тендеру не допустили до участі у торгах ПП Фірма «Бріз СПД» Валерія Юрчака через відсутність банківської гарантії,  копії документа , що підтверджують право власності або право користування приміщенням; копії розпорядчого документа про затвердження штатного розпису.

Пропозиція «Бріз СПД» була дешевшою на 240 тис грн.

Єдиним конкурентом переможців стало ПП «Фасад-Сервіс» Назара Ковтуна. Їх пропозиція виявилася дорожчою на 9 тис грн.

Тендер на будівництво будинку для жирафів комплексу «Африканська Саванна» у Харківському зоопарку проводився у 2013 році. Тоді його також виграло ТОВ «Добробудъ». Договір був укладено в вересні 2013 року на суму 2,94 млн грн.

ТОВ «Добробудъ» належить Анатолію Кнігіну. Керівник Юрій Козьміних.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. РЕГІОН: https://region.nashigroshi.org

URL статті: https://region.nashigroshi.org/2015/12/03/budivnytstvo-voljeru-dlya-zhyrafiv-za-dva-roky-podorozhchalo-na-15-miljona/

Copyright © 2015 НАШІ ГРОШІ. РЕГІОН. All rights reserved.