- НАШІ ГРОШІ. РЕГІОН - https://region.nashigroshi.org -

«Порошенківець» у суді відмінив рішення депутатів, які відібрали в нього землю під базаром

Опублікував editor 19.11.2015 @ 11:16 в ДOКУМЕНТИ | No Comments

Суд відмінив рішення Олександрійської міської ради та залишив в оренді ТОВ «Айсберг» земельну ділянку загальною площею 0,27 га.

Про це йдеться в рішенні [1] Господарського суду Кіровоградської області від 5 листопада.

У грудні 2000 року Олександрійська міськрада прийняла рішення передати ТОВ «Айсберг» в оренду на 5 років земельну ділянку по вул. Червоного Козацтва для обслуговування продовольчого ринку. Через два місяці міськрада та фірма підписали відповідний договір. В 2006 році продовжили термін дії цього документу ще на 5 років, а в 2010 році договір було поновлено.

Але на початку 2015 року депутати Олександрівської міськради проголосували про скасування свої рішень від 2000 року та 2010 року про надання в оренду ТОВ «Айсберг» землі під ринком. Депутати також доручили управлінню приватизації, оренди майна та землі міськради звернутись до Господарського суду Кіровоградської області з позовною про розірвання договору оренди, а ділянку повернути до земель запасу.

В свою чергу ТОВ «Айсберг» в червні 2015 року подало зустрічний позов до того ж суду, вимагаючи визнання за собою права на користування ділянкою. В позові фірма наполягала, що органи місцевого самоврядування не можуть скасовувати або змінювати рішення, якщо проти цього заперечують інші суб’єкти правовідносин.

Суд повністю задовольнив позов ТОВ «Айсберг» та залишив в оренді підприємства земельну ділянку загальною площею 0,27 га по вул. Червоного Козацтва в Олександрії.

ТОВ «Айсберг» керує на орендованій землі однойменним ринком «Айсберг». Власниками фірми Андрій та Наталія Сібірцеві. Андрій Сібірцев балотувався на останніх місцевих виборах до Одександрівської міськради від «БПП «Солідарність», але депутатом [2] не став.

Детальніше про те, кому належать ринки Олександрії, читайте тут [3].


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. РЕГІОН: https://region.nashigroshi.org

URL статті: https://region.nashigroshi.org/2015/11/19/poroshenkivets-u-sudi-vidminyv-rishennya-deputativ-yaki-vidibraly-v-noho-zemlyu-pid-bazarom/

URLs in this post:

[1] рішенні: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/53357477

[2] депутатом: http://myalexandriya.blogspot.com/2015/11/kto-stal-deputatom-aleksandriyskogo-gorsoveta.html

[3] тут: http://nashigroshi.org/2015/10/29/komu-nalezhat-rynky-oleksandriji/

Copyright © 2015 НАШІ ГРОШІ. РЕГІОН. All rights reserved.