- НАШІ ГРОШІ. РЕГІОН - https://region.nashigroshi.org -

Школярі ледь не померзли через паршиве вугілля фірми, що нібито переїхала з окупованого Донецька

Опублікував editor 16.11.2015 @ 11:30 в НОВИНИ | No Comments

Господарський суд Донецької області розірвав договір між відділом освіти Костянтинівської РДА та ПП «Бізнес-партнер» на постачання для шкіл Костянтинівського району вугілля на суму 0,81 млн грн.

Відповідне рішення [1] суд прийняв 24 вересня.

2 лютого 2015 року між освітянами та ПП «Бізнес-Партнер» було укладено договір, за яким фірма зобов’язалась у до кінця 2015 року поставити 684 тони вугілля марки ДГр 0-200. Вартість тони продукції склала 1191 грн з ПДВ.

Але 4 березня Відділ освіти Костянтинівської РДА звернувся з листом до «Бізнес-Партнера», в якому повідомив, що у школах порушено температурний режим. Також в листі освітяни нагадали, що постачальник не надав передбачені договором сертифікати відповідності якості товару на кожну з партій, а надав тільки посвідчення, згідно якому доля золи у вугілля нібито складала 38,7%.

На початок березня було поставлено 11 партій загальною вагою 172 т вугілля.

6 травня був проведений хімічний аналіз, який показав, що зольна частка була вищою, ніж вказувала фірма і складала 48,7%.

Після проведення аналізу замовник звернувся до ПП з проханням розірвати договір (згідно якому розірвання можливе тільки за згодою обох сторін), але отримав відмову. Після цього освітяни звернулися до суду, яких задовольнив їх позов.

Засновником ПП «Бізнес-Партнер» є Соляєв Валерій Володимирович, керівником – Соколов Кирил Олексійович.

Фірма сьогодні зареєстрована в Маріуполі, але раніше вона працювала в Донецьку. Крім того, вказані при реєстрації телефони мають код м. Торез, який знаходиться на тимчасово окупованій території. Соляєв також мав прописку в м. Донецьк.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. РЕГІОН: https://region.nashigroshi.org

URL статті: https://region.nashigroshi.org/2015/11/16/shkolyari-led-ne-pomerzly-cherez-parshyve-vuhillya-firmy-scho-nibyto-perejihala-z-okupovanoho-donetska/

URLs in this post:

[1] рішення: http://reyestr.court.gov.ua/Review/53103893

Copyright © 2015 НАШІ ГРОШІ. РЕГІОН. All rights reserved.