Сумнівна харківська фірма збудує водопровід за два мільйони
09.11.2015   //   129 Переглядів

Департамент житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської облдержадміністрації 2 листопада за результатами тендеру уклав угоду з ТОВ «Бренд-Корвет» на роботи з прокладання водогону вартістю 2,09 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Планується зробити підземну прокладку труб водопостачання для населення по станції Одноробівка у Золочівському районі. ДКТ передбачає проведення земляних робіт, монтування 2,30 км трубопроводу й облаштування колодязів. Роботи мають бути виконані цього року.

Очікувана вартість закупівлі була майже вдвічі дешевшою – 1,21 млн. грн.

ТОВ «Бренд-Корвет» належить Георгію Мурзичу та Олегу Брайону. Директором з липня 2015 року є Станіслав Сільченко.

Але телефони, які «Бренд-Корвет» вказало у тендерній документації, належать компанії «Ікон». Співпадають в них й місцезнаходження. Власником цієї фірми зараз є Хакім Гасанов.

Гасанов є засновником цілої низки фірм, зокрема донецької ТОВ «ПМК-45» та ТОВ «Інтермосфін». За адресою останньої знаходиться ПП «Інтермосфін», яку ЗМІ звинувачували у шахрайстві при видачі кредитів. ТОВ «ПМК-45» також була об’єктом критичних публікацій через неякісне виконання робіт за державні кошти.

Єдиним конкурентом ТОВ «Бренд-Корвет» під час торгів було ПП «Донком» Ігора Білецького, яке цього року вже виграло тендерів на суму майже сто мільйонів гривень.

Залиште відповідь