- НАШІ ГРОШІ. РЕГІОН - https://region.nashigroshi.org -

Фірми Кузьми повернулись в держзакупівлі з ангіографом за 24 мільйонів

Опублікував editor 06.11.2015 @ 11:03 в НОВИНИ | No Comments

Департамент охорони здоров’я Донецької обласної державної адміністрації 30 жовтня за результатами тендеру уклав угоду з ТОВ «Євромедпроект» на постачання ангіографа вартістю 24,95 млн грн. у КЛПУ «Обласний госпіталь для ветеранів війни м. Святогірськ». Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Медико-технічними вимогами передбачено постачання стаціонарної агіографічної системи з цифровим динамічним плоским детектором. Апарат повинен забезпечувати проведення повної ангіографічної діагностики та інвазивного лікування пацієнтів в інтервенційній кардіології, електрофізіології, нейроангіографії та загальній ангіографії, а також забезпечувати повинен неваскулярні дослідження.

Конкурентами ТОВ «Євромедпроекту» на тендері були ТОВ «ЄМГ» Україна» та ТОВ «Укрмедресурс». Остання належить німецькій компанії «Сканмед меді кал еквіпмент енд сеппорт» і пропонувала поставити рентген-аппарат за 36,00 млн грн.

Пропозиція «ЄМГ» Україна» становила 27,89 млн грн. Ця фірма зареєстрована на швейцарську компанію «Enterprises Medicales Gray S.A», її керівник – Ірина Макієнко.

Бенефіціаром ТОВ «Євромедпроект» вказаний Юрій Стасько. Але раніше інтернет-видання «Обозреватєль» стверджувало [1], що «ЄМГ» Україна» та «Євромедпроект» пов’язані між собою через Миколу Кузьму. Підконтрольні Кузьмі фірми займаються ввезенням медичного обладнання в Україну.

За даними «ВДЗ», ТОВ «Євромедпроект» почало вигравати тендери з жовтня 2010 року і за цей час отримало замовлень на 169,93 млн грн. Слід відмітити, що поставка ангіографа в Святогірськ – перше крупне замовлення фірмі за останні два роки.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. РЕГІОН: https://region.nashigroshi.org

URL статті: https://region.nashigroshi.org/2015/11/06/firmy-kuzmy-povernulys-v-derzhzakupivli-z-anhiohrafom-za-24-miljoniv/

URLs in this post:

[1] стверджувало: http://obozrevatel.com/politics/71389-genprokuroru-na-zametku-4-vazhnyih-fakta-kotoryie-nuzhno-znat-o-lyudmile-denisovoj.htm

Copyright © 2015 НАШІ ГРОШІ. РЕГІОН. All rights reserved.