- НАШІ ГРОШІ. РЕГІОН - https://region.nashigroshi.org -

Донецькі чиновники замовили “позолочені” книжки про ліс по 600 гривень за екземпляр

Опублікував editor 06.11.2015 @ 11:11 в НОВИНИ | No Comments

Департамент екології та природних ресурсів Донецької обласної державної адміністрації 29 жовтня уклав угоду з ТЗОВ «Ініціал» щодо друкування книжки «Ліси Донеччини» на суму 0,60 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Фірма до 1 грудня повинна надрукувати тисячу примірників науково-інформаційного довідника, який повинен інформувати як фахових науковців, так і широкого коло читачів про сучасний стан лісів Донеччини.

Технічними параметрами передбачено формат видання 215х305 мм, обкладинка з льону, тиснення «золотом», тверда палітурка. Внутрiшнiй блок повинен виглядати так: пaпip крейдяний, глянець, 200 г/кв м, 400 сторінок, гарнiтура 14, форзац 0 + 0, 200 г/м2 офсет.

ТЗОВ «Ініціал» зареєстровано в Луцьку (Волинська область) Віталієм Федосюком та Олександром Більчуком. Федосюк на виборах до Верховної Ради балотувався по округу №22 як член партії Української народної партії. Переміг тоді на виборах в цьому округу Ігор Палиця, який після зміни влади в 2014 році очолив Одеську ОДА.

За даними «ВДЗ», це перше замовлення робіт ТЗОВ «Ініціал» за державні кошти.

Департамент екології та природних ресурсів Донецької ОДА очолює [1] Сергій Натрус. В 2013 році він займав посаду заступника міського голови Єнакієве, до того був першим заступником керівника Держуправління охорони навколишнього природнього середовища Донецької області.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. РЕГІОН: https://region.nashigroshi.org

URL статті: https://region.nashigroshi.org/2015/11/06/donetski-chynovnyky-zamovyly-pozolocheni-knyzhky-pro-lis-po-600-hryven-za-ekzemplyar/

URLs in this post:

[1] очолює: http://donoda.gov.ua/?lang=ua&sec=02&iface=ODA&cmd=details&args=id:830

Copyright © 2015 НАШІ ГРОШІ. РЕГІОН. All rights reserved.