- НАШІ ГРОШІ. РЕГІОН - https://region.nashigroshi.org -

У Райніна за допомогою рідних фірм розпиляли на будівництві колектора майже 5 мільйонів

Опублікував editor 05.11.2015 @ 10:57 в НОВИНИ | No Comments

Департамент житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської облдержадміністрації 2 листопада за результатами тендеру уклав угоду з «Констракшн груп інтернешнл» щодо будівництва каналізаційного колектору в Богодухові вартістю 4,64 млн грн.

Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Заплановано, що роботи пройдуть на вулицях Чалого, Загорульо, Урицького і закінчаться до кінця поточного року. Підрядник повинен буде виконати земляні роботи, змонтувати залізобетонні колодязі й укласти 884 м авунних труб.

ТОВ «Констракшн груп інтернешнл» належить Ігорю Морусу.

Єдиним конкурентом переможця на тендері було ТОВ «Лорем плюс» Людмили Шабанової. Їх пропозиція була на 0,31% дорожчою. При державній реєстрації фірма вказала телефонний номер +380577140182. Водночас цей же номер належить ТОВ «Констракшн груп інтернешнл» – це вказано на офіційному сайті [1] фірми.

loremplus [2]Директором ТОВ «Лорем плюс» є Станіслав Можевітін. Він був відомий як один з засновників житлово-будівельного кооперативу «Улітка». Його партнерами у цьому кооперативі були син власника «Констракшн груп інтернешнл» Денис Морус та син прокурора АР Крим та колишнього прокурора Харківської області Василя Синчука – Олександр Синчук, який раніше також був серед співзасновників «Констракшн груп інтернешнл».

У вересні ці дві фірми вже розіграли між собою тендер [3]на будівництво учбово-лабораторного корпусу в ХНУ ім. Каразіна. Результати торгів були відмінені.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. РЕГІОН: https://region.nashigroshi.org

URL статті: https://region.nashigroshi.org/2015/11/05/u-rajnina-za-dopomohoyu-ridnyh-firm-rozpylyaly-na-budivnytstvi-kolektora-majzhe-5-miljoniv/

URLs in this post:

[1] сайті: http://cgi.com.ua/development/devel.html

[2] Image: http://nashigroshi.org/wp-content/uploads/2015/11/loremplus.jpg

[3] тендер: http://nashigroshi.org/2015/09/08/na-budivnytstvi-astronomichnoji-laboratoriji-u-harkovi-u-vidkrytu-rozpylyaly-7-miljoniv/

Copyright © 2015 НАШІ ГРОШІ. РЕГІОН. All rights reserved.