- НАШІ ГРОШІ. РЕГІОН - https://region.nashigroshi.org -

У Кернеса знайшли нову фірму, якій виділили на ремонт водоводу 25 мільйонів

Опублікував editor 31.10.2015 @ 12:33 в НОВИНИ | No Comments

Управління з будівництва, ремонту та реконструкції Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міськради 26 жовтня за результатами тендеру уклало угоду з підприємством «Фора» у формі ТОВ щодо реконструкції водоводу вартістю 25,29 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Роботи пройдуть на вул. Дерев’янка і повинні бути виконані до кінця 2016 року. Вказаний водовід (діаметр 700 мм; протяжність 3,2 км) є одним з двох водоводів, що забезпечують цілодобове водопостачання жителів Олексіївського масиву та частини Павлова Поля Харкова. Технічним завданням планується реконструювати водогін і укласти склопластикові напірні труби з застосуванням склопластикових фасонних частини.

Підприємство «Фора» у формі ТОВ належить Ніні Кульбаченко, Віталію Кадигробу, Віктору Петріченко та Олексію Кульбаченко. Останній також займає посаду директора підприємства. В 2009-2011 роках фірма отримала декілька підрядів на ремонт газоводів та водоводів на Харківщині на загальну суму 17,29 млн грн. Але ВДЗ не містить даних, щоб харківська мерія замовляла роботи у цього підприємства.

На участь в торгах подавали документи ще ПП «Фірма «Бріз СПД» й ТОВ «Індіго груп». Пропозиція першої була на 2 ,00 млн грн дешевшою за переможця, але ї відхилили з формулюванням, що в своїх розрахунках фірма вказала замість склопластикових труб та фасонних частин обладнання з поліетилену. ПП «Фірма «Бріз СПД» належить Валерію Юрчаку, директором підприємства є Денис Місіков.

Таким чином, єдиним конкурентом переможця торгів було ТОВ «Індіго груп», засновниками якого є Віталій Говоруха та Павло Бабенко.

Нагадаємо, 2012 році ІВФ «Спецтехстрой» отримало підряд вартістю 23,36 млн грн. [1] на перекладку до кінця 2013 року водоводу від вул.Ахсарова, 21 (магазин «Топольок») до АЗС «Дубрава» по вул. Дерев’янка. Але ці роботи розпочалися [2] лише минулого року.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. РЕГІОН: https://region.nashigroshi.org

URL статті: https://region.nashigroshi.org/2015/10/31/u-kernesa-znajshly-novu-firmu-yakij-vydilyly-na-remont-vodovodu-25-miljoniv/

URLs in this post:

[1] 23,36 млн грн.: http://nashigroshi.org/2012/06/01/v-remont-vodohonu-po-asharova-za-pivtora-roky-zakopayut-23-miljony/

[2] розпочалися: http://www.city.kharkov.ua/ru/news/na-oleksiivtsi-pochali-perekladannya-vodoprovidnoi-magistrali-25691.html

Copyright © 2015 НАШІ ГРОШІ. РЕГІОН. All rights reserved.