У Кернеса знайшли нову фірму, якій виділили на ремонт водоводу 25 мільйонів
31.10.2015   //   146 Переглядів

Управління з будівництва, ремонту та реконструкції Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міськради 26 жовтня за результатами тендеру уклало угоду з підприємством «Фора» у формі ТОВ щодо реконструкції водоводу вартістю 25,29 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Роботи пройдуть на вул. Дерев’янка і повинні бути виконані до кінця 2016 року. Вказаний водовід (діаметр 700 мм; протяжність 3,2 км) є одним з двох водоводів, що забезпечують цілодобове водопостачання жителів Олексіївського масиву та частини Павлова Поля Харкова. Технічним завданням планується реконструювати водогін і укласти склопластикові напірні труби з застосуванням склопластикових фасонних частини.

Підприємство «Фора» у формі ТОВ належить Ніні Кульбаченко, Віталію Кадигробу, Віктору Петріченко та Олексію Кульбаченко. Останній також займає посаду директора підприємства. В 2009-2011 роках фірма отримала декілька підрядів на ремонт газоводів та водоводів на Харківщині на загальну суму 17,29 млн грн. Але ВДЗ не містить даних, щоб харківська мерія замовляла роботи у цього підприємства.

На участь в торгах подавали документи ще ПП «Фірма «Бріз СПД» й ТОВ «Індіго груп». Пропозиція першої була на 2 ,00 млн грн дешевшою за переможця, але ї відхилили з формулюванням, що в своїх розрахунках фірма вказала замість склопластикових труб та фасонних частин обладнання з поліетилену. ПП «Фірма «Бріз СПД» належить Валерію Юрчаку, директором підприємства є Денис Місіков.

Таким чином, єдиним конкурентом переможця торгів було ТОВ «Індіго груп», засновниками якого є Віталій Говоруха та Павло Бабенко.

Нагадаємо, 2012 році ІВФ «Спецтехстрой» отримало підряд вартістю 23,36 млн грн. на перекладку до кінця 2013 року водоводу від вул.Ахсарова, 21 (магазин «Топольок») до АЗС «Дубрава» по вул. Дерев’янка. Але ці роботи розпочалися лише минулого року.

Залиште відповідь