Сільрада відхилила дешевшу пропозицію щоб злити 1,2 мільйони «порошенківцю» на ремонт дитсадка
28.10.2015   //   133 Переглядів

Щасливська сільська рада Олександрійського району Кіровоградської області 16 жовтня акцептувала пропозицію ПП «Октава С» щодо реконструкції будівлі місцевого дитячого садка вартістю 1,29 млн грн.. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Згідно технічного завдання, реконструкція дитячого садка по вул. Леніна, 15а в Щасливому включає в себе розширення приміщення за рахунок прибудови, перекладку підлоги, заміну водопроводу та каналізації, зовнішньої та внутрішньої електромереж, проведення оздоблювальних робіт та ін.. Термін виконання робіт – до грудня 2016 року.

Конкурна комісія не допустила до торгів ПП «Гранд-буд», пропозиція якого була дешевшою – 1,20 млн грн. Причиною цього стало те, що фірма подала в довільній формі довідку про повне виконання аналогічних договорів в 2013-2014 роках.

Таким чином, єдиним конкурентом ПП «Октава С» на тендері був ТОВ «Кіровограджилстрой» з пропозицією 1,35 млн грн.

Власником ПП «Октава С» є Сулімовський Євген Валерійович, керівником та підписантом – Мажара Світлана Анатоліївна. Там же, на посаді головного інженера працює син Світлани Мажари – Дмитро Мажара, який був депутатом Олександрійської міськради. Брат Євгена Сулімовського – Андрій Сулімовський був кандидатом в депутати Кіровоградської обласної ради від БПП «Солідарність».

Андрій Сулімовський є власником ПП «Аріс», де директором працює Світлана Мажара. У «Аріс» та «Октава С» спільні номери телефонів.

Залиште відповідь