«Газифікатори Пшонки» отримали 8 мільйонів на ремонт водогону
18.10.2015   //   247 Переглядів

Управління капітального будівництва Запорізької облдержадміністрації 8 жовтня уклало угоду з ТОВ «Газфаєр Інвест» на реконструкцію водопостачання с. Чапаєвка Пологівського району вартістю 8,43 млн грн.

Про це повідомляють «Наші гроші. Запоріжжя» з посиланням на «Вісник державних закупівель».

Згідно технічного завдання, окрім безпосереднього прокладання трубопроводів підрядник має збудувати дві нові свердловини, реконструювати одну стару і ліквідувати кілька старих свердловин.

Загалом участь в торгах взяло семеро учасників, пропозиції двох з яких відхилили через невідповідність умовам документації торгів. Зокрема, з формулювання про невідповідність конкурсної пропозиції оголошеній процедурі закупівлі була відхилена найдешевша пропозиція від ТОВ «ЄСС Плюс» вартістю 2,03 млн грн.

ТОВ «Газфаєр Інвест» зареєстровано в київській багатоповерхівці на Олександра Буглака. За останніх кілька років фірма отримала підрядів на понад 200 млн грн. (останні в грудні 2013 року). З цієї суми близько 85% складає будівництво газопроводів, решта – водогонів. Всі перемоги в тендерах фірма отримала виключно в Запорізькій області.

На позачергових парламентських виборах 2014 року Буглак балотувався самовисуванцем по округу №60 з центром в місті Волноваха, Донецької області.

Основну частину підрядів – 192,39 млн грн. – «Газфаєр Інвест» отримало протягом другого півріччя 2012 року, напередодні парламентських виборів. З цієї суми 111,72 млн грн. припало на межі виборчого округу №81, по якому до Верховної Ради балотувався Артем Пшонка, син тодішнього генпрокурора Віктора Пшонки. При цьому зафіксовані випадки, коли угоди з фірмою офіційно підписували вже після того, як в селі пустили газ – урочисто й за участі Пшонки-молодшого.

В минулому році за поданням прокуратури Менчикурівська сільрада через численні порушенняскасувала результати конкурсних торгів на будівництво міжселищного газопроводу вартістю 4,04 млн грн., який було замовлено «Газфаєр Інвест». Зокрема, було встановлено, що фірма подала недостовірні відомості про необхідну для будівництва спецтехніку та кваліфікованих працівників.

Залиште відповідь