- НАШІ ГРОШІ. РЕГІОН - https://region.nashigroshi.org -

«Регіонал», який балотується від «Нашого краю», узаконив нічний клуб у палаці культури

Опублікував editor 15.10.2015 @ 10:48 в НОВИНИ | No Comments

ТОВ «Орбіта-Сервіс» через суд домоглася визнання за нею права власності на прибудову до «Палацу культури «Орбіта» в Запоріжжі. Про це повідомляють «Наші Гроші. Запоріжжя» [1] з посиланням на рішення [2] Господарського суду Запорізької області.

В 2001-му році «Орбіта-Сервіс» уклала з комунальним палацом культури договір оренди частини підвалу та низки приміщень для розміщення складу, бару, дискотеки, сауни та більярдного залу. Загальна площа орендованих приміщень склала 733 кв м.

В червні 2006 року виконком Запорізької міської ради дозволив «Орбіті-Сервіс» здійснити реконструкцію орендованих приміщень під культурно-оздоровчий центр з прибудовою входу.

Згідно наданих в суді доказів, «Орбіта-Сервіс» погодила проект реконструкції з усіма відповідними службами, зокрема з КП «Управління капітального будівництва, Запорізької філії ДП «НДІ проектреконструкція», КП «Водоканал», ВАТ «Запоріжжяобленерго», ВАТ «Запоріжгаз». Також початок та завершення робіт було узгоджено з Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю Запорізької області.

Відтак, в липні 2012-го року, за даними Інспекції ДАБК, «Орбіта-Сервіс» завершила реконструкцію, в ході якої було зведено прибудову площею 134 кв м.

Після цього «Орбіта-сервіс» мала б звернутись до міськвиконкому для отримання дозволу на реєстрацію права власності. Але в рішенні суду не згадується про ці дії, як і про будь-які інші звернення до міської влади, яка керує палацом культури. Замість цього представники «Орбіти-сервіс» звернулись до суду з позовом про визнання права власності.

Під час розгляду справи представники фірми надали технічний паспорт, складений ТОВ «Запорізьке міське бюро технічної інвентарізації». В документі було вказано, що прибудова знаходиться в загальному переліку об’єктів за адресою, що і палац культури: м. Запоріжжя, вул. Лєрмонтова, 9. На підставі наведених доказів представники «Орбіта-Сервіс» заявили позов до Запорізької міської ради на визнання за фірмою права власності на цю прибудову.

Представники Запорізької міської ради на судове засідання не з’явились. Суддя у повному обсязі задовольнив позовні вимоги фірми та визнав за ними право власності на новозбудовану прибудову до нічного клубу «Orbita club» [3]. Відповідно, фірма отримала можливість оформити в користування також землю, на якій знаходиться прибудова.

ТОВ «Орбіта-Сервіс» належить у майже рівних пропорціях Валентину Нефьодову, Тетяні Бондар й Єгору Астапову. Валентин Нефьодов є депутатом [4] Запорізької міської ради від Партії регіонів вже протягом двох скликань, в його офіційній автобіографії  він називає себе заступником директора «Орбіта-сервіс». На сесії міськради наприкінці серпня Нефьодов увійшов до новоствореної [5] фракції «Нашого краю», і зараз  висувається [6] за списками цієї партії на місцеві вибори.

Слід зауважити, що в 2006 році «Орбіта-Сервіс» отримало дозвіл на реконструкцію приміщень відразу після обрання Нефьодова депутатом міськради. А сьогодні «Запорізьке міське бюро технічної інвентарізації», складений якою технічний паспорт допоміг фірмі узаконити прибудову, очолює Неоніла Сепп – екс-депутат міськради від «Партії регіонів», яка також балотується зараз від партії «Наш край».


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. РЕГІОН: https://region.nashigroshi.org

URL статті: https://region.nashigroshi.org/2015/10/15/rehional-yakyj-balotujetsya-vid-nashoho-krayu-uzakonyv-nichnyj-klub-u-palatsi-kultury/

URLs in this post:

[1] «Наші Гроші. Запоріжжя»: http://zp.nashigroshi.org/

[2] рішення: http://reyestr.court.gov.ua/Review/41143358

[3] «Orbita club»: http://zabor.zp.ua/nochnie_clubi/pod/orbita.htm

[4] депутатом: https://meria.zp.ua/test/index.php?id=36&pid=28

[5] новоствореної: http://panoptikon.org/articles/71761-v-zaporozhskom-gorsovete-pojavilas-deputatskaja-gruppa-nash.html

[6] висувається: http://www.cvk.gov.ua/pls/vm2015/PVM056?PID102=10949&PF7691=10949&PT001F01=100&rej=0&pt00_t001f01=100

Copyright © 2015 НАШІ ГРОШІ. РЕГІОН. All rights reserved.