- НАШІ ГРОШІ. РЕГІОН - https://region.nashigroshi.org -

Бюджет Кіровограда заплатить коледжу 3 мільйони за підготовку фінансистів

Опублікував editor 29.09.2015 @ 16:55 в НОВИНИ | No Comments

Кіровоградська міська рада виділила на підготовку в 2015-2020 роках молодших спеціалістів для комунальних закладів міста 3,00 млн грн. Таке рішення депутати прийняли на сесії 22 вересня, пише видання «Златопіль» [1].

Спеціалістів для комунальних закладів, підприємств та установ Кіровограда будуть готувати на базі Кіровоградського кібернетико-технічного коледжу за спеціальністю «Фінанси і кредит». Згідно проекту [2]рішення міськради, навчання отримають «біля 20 студентів» в рік.

Як повідомили «Нашим грошам» в приймальні коледжу, вартість річного навчання за спеціальністю «Фінанси і кредит» складає 7650 грн., а термін навчання на денній формі становить 3 роки.

Кібернетико-технічний коледж є комунальним [3] навчальним заснованим Кіровоградською міськрадою, котрий у 2013 році вийшов [4] зі складу ліквідованого Навчально-наукового педагогічного комплексу Кіровоградської міської ради. Директор коледжу Олександр Токарев до цього виконував обов’язки директора ліквідованого навчально-педагогічногого комплексу.

Нагадаємо, останніми роками найбільш затребуваними спеціалістами [5] в Україні є IT-спеціалісти. А далі – лікарі, спеціалісти військових професій, інженери різних галузей, підприємці та бізнесмени, а також спеціалісти робочих професій.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. РЕГІОН: https://region.nashigroshi.org

URL статті: https://region.nashigroshi.org/2015/09/29/byudzhet-kirovohrada-zaplatyt-koledzhu-3-miljony-za-pidhotovku-finansystiv/

URLs in this post:

[1] «Златопіль»: http://zlatopil.com.ua/politics/item/6705-kirovohradska-miskrada-profinansuvala-navchannia-sotni-finansystivbiudzhetnykiv-na-3-miliony-hryven

[2] проекту: https://drive.google.com/open?id=0B9upV9f6h3aKOU1xRG1WYkhHdkk

[3] комунальним: http://enic.in.ua/index.php/ua/uipukr?fullName&regionId=35&partnerTypeId=-&ownershipFormId=3&accrLevelId

[4] вийшов: http://www.kr-rada.gov.ua/files/decisions_mvk/ua-rishennya-risennya-291-28-05-13.pdf

[5] найбільш затребуваними спеціалістами: http://fakty.ictv.ua/ua/index/read-news/id/1545470

Copyright © 2015 НАШІ ГРОШІ. РЕГІОН. All rights reserved.