Міськрада продала фірмі депутата землю в центрі Кіровограда в 20 разів дешевше від її ринкової ціни
23.09.2015   //   138 Переглядів

Кіровоградська міська рада прийняла рішення про продаж ТОВ «Апріка» земельної ділянки 0,06 га під роботу медичного центру за 0,25 млн грн.

За дане рішення у вівторок 22 вересня проголосувало 44 депутати, передає місцевий кореспондент «Наших грошей»

Згідно проекту рішення, продана земельна ділянка розташована в центральній частині Кіровограду за адресою вул. Велика Перспективна 28-а. Відомо, що покупець ще в березні заплатив авансом 50% від вартості угоди.

Таким чином, ціна одного квадратного метру проданої ділянки склала 398 грн. В той же час, за данимиекспертів з оцінки нерухомості, вартість квадратного метру землі в центральній частині Кіровограда складає $400- 500. За офіційним курсом НБУ станом на 22 вересня, це становить від 8,74 тис грн. до 10,92 тис. грн.

Таким чином, ринкова вартість ділянки починається від 5,41 млн. грн., що в 20 разів більше, ніж передбачено рішенням міськради.

Засновниками ТОВ «Апріка» є Микола Грицай (керівник ТОВ «Титан-плюс», що спеціалізується на оптовій та роздрібній торгівлі пальним), та Сергій Бондарчук (завідуючий відділенням торакальної хірургії Кіровоградської обласної лікарні та депутат Кіровоградської міськради від фракції «Батьківщина»). За даними «Наших грошей», Бондарчук приймав участь у голосуванні, однак як саме він проголосував наразі невідомо.

Залиште відповідь