- НАШІ ГРОШІ. РЕГІОН - https://region.nashigroshi.org -

Фірма директора державоду поміняє комунальникам труби за 3 мільйона

Опублікував editor 18.09.2015 @ 11:45 в НОВИНИ | No Comments

Міське комунальне підприємство «Херсонтеплоенерго» 14 вересня уклало угоду з ТОВ «Укрекотек» щодо реконструкції магістральної тепломережі на суму 3,36 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Передбачається демонтаж трубопроводу та побудову нового довжиною 0,33 км.

Учать в торгам приймали також Спеціалізоване приватне акціонерне товариство «Екосейв» та ТОВ «Будівельно-монтажне управління №617». Пропозиція останнього вартістю 4,11 млн грн. була відхилена через відсутність інформації про залучення субпідрядників, що було передбачено умовами конкурсу. Пропозиція «Екосейв» була ще дорожчою – 5,19 млн грн.

ТОВ «Укрекотек» зареєстровано в Херсоні, його власником є Олександр Адамчик. Він також займає посаду директора фірми.

Цікаво, що в червні Адамчик виграв [1] конкурс і був призначений [2] директором державного підприємства «Генічеський солевий завод». Це підприємство не працює з 2009 року і зараз готується його роздержавлення. Найцінніший актив заводу – 40 га землі на Арабатській стрілці, яка нині є популярним туристичним місцем.

Нагадаємо, що декретом [3] Кабінета Міністрів керівникам державних підприємств заборонено займатися підприємницькою діяльністю.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. РЕГІОН: https://region.nashigroshi.org

URL статті: https://region.nashigroshi.org/2015/09/18/firma-dyrektora-derzhavodu-pominyaje-komunalnykam-truby-za-3-miljona/

URLs in this post:

[1] виграв: http://agro.gov.ua/news/37-konkursna-komisiya-ogolosila-rezultati-vidboru-kerivnikiv-24-dp

[2] призначений: http://khersonline.net/novosti/ekonomika/41190-novym-rukovoditelem-genicheskogo-solevogo-zavoda-stal-aleksandr-adamchik.html

[3] декретом: http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/24-92

Copyright © 2015 НАШІ ГРОШІ. РЕГІОН. All rights reserved.