Екс-міністр промисловості через суд отримав в оренду 26 соток землі в Херсоні
17.09.2015   //   122 Переглядів

Херсонська міська рада має визнати додаткову угоду договору з ПАТ Таврійська будівельна компанія» про оренду землі площею 0,26 га. Про це йдеться в рішенні Господарського суду Херсонської області від 8 вересня 2015 року.

У травні 2007 року між Херсонською міською радою та публічним акціонерним товариством «Таврійська будівельна компанія» було укладено оренди землі під будівництво багатоповерхового житлового будинку у мікрорайоні «Острів», що в місті Херсон за адресою вул. Патона 3. загальна площа орендованої землі склала 0,26 га.

Спочатку договір було укладено строком на п’ять років, а пізніше продовжено продовжено додатковою угодою до кінця березня 2015 року.

Як встановив суд, у січні 2015 року будівельна компанія направила листа до Херсонської міської ради на наступне продовження строку дії орендного договору. Фірма вказала, що має пріоритетне право на оренду цієї земельної ділянки. Але не отримала відповіді і додаткова угода не була підписана.

Представник же міської влади в суді заявив, що Херсонська міська рада, 26 червня проголосувала про відмову в поновленні договору оренди. Міськрада вирішила, що ПАТ подала заявку не в строк.

Але суд постановив, що міська влада не надала доказів порушення фірмою строків подання заявки на продовження договору оренди. Тому суд визнав дійсну додаткову угоду, яку підготувало ПАТ, про продовження оренди до березня 2018 року.

Власником більш ніж 70% акцій ПАТ «Таврійська будівельна компанія» є екс-міністр промисловості України (1995-1997) Валерій Мазур разом з сином В’ячеславом Мазур.

З грудня 2014 року ПАТ «Таврійська будівельна компанія» знаходиться у стані припинення через неспроможність виплатити 0,4 млн грн ТОВ «Метизний завод «Шплінт. У.А». Співвласником цього підприємства є Вячеслав Мазур.

Залиште відповідь