- НАШІ ГРОШІ. РЕГІОН - https://region.nashigroshi.org -

На будівництві астрономічної лабораторії у Харкові у відкриту пиляють 7 мільйонів

Опублікував editor 08.09.2015 @ 11:21 в НОВИНИ | No Comments

Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна Міносвіти і науки України 31 серпня акцептував пропозицію ТОВ «Констракшн груп інтернешнл» щодо реконструкція будівель НДІ астрономії вартістю 7,07 млн. грн.

Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Очікувана вартість закупівлі становила 5,19 млн. грн. Відтак акцептована ціна перевищує її майже у півтора рази.

Згідно ДКТ на території вузу планують побудувати новий учбово-лабораторний корпус для потреб науково-дослідного інституту астрономії.

ТОВ «Констракшн груп інтернешнл» належить Ігорю Морусу.

Єдиним конкурентом було ТОВ «Лорем плюс» Людмили Шабанової. У ЄДР вказано контактний номер фірми +380577140182. Водночас цей же номер належить ТОВ «Констракшн груп інтернешнл» – це вказано на офіційному сайті [1] фірми.

Директором ТОВ «Лорем плюс» є Станіслав Можевітін. Він був відомий як один з засновників житлово-будівельного кооперативу «Улітка». Його партнерами у цьому кооперативі були син власника «Констракшн груп інтернешнл» Денис Морус та син прокурора АР Крим та колишнього прокурора Харківської області Василя Синчука – Олександр Синчук.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. РЕГІОН: https://region.nashigroshi.org

URL статті: https://region.nashigroshi.org/2015/09/08/na-budivnytstvi-astronomichnoji-laboratoriji-u-harkovi-u-vidkrytu-pylyayut-7-miljoniv/

URLs in this post:

[1] сайті: http://cgi.com.ua/development/devel.html

Copyright © 2015 НАШІ ГРОШІ. РЕГІОН. All rights reserved.