- НАШІ ГРОШІ. РЕГІОН - https://region.nashigroshi.org -

Призначенці Порошенка в «Укроборонпромі» розпиляли мільйон на автівках для міліції

Опублікував editor 02.09.2015 @ 18:19 в НОВИНИ | No Comments

Після призначення народного депутата Михайла Гвоздьова керівником ДП «Антонов» концерну «Укрооборнпром» наближена до нього фірма допомогла підприємству його нового шефа Романа Романова виграти тендер на поставку автомобілів держохороні на суму 0,98 млн грн. Про це пише [1]видання «Мост».

20 серпня Управління державної служби охорони при УМВС України в Херсонській акцептувало пропозицію ТОВ «Центр Херсон» на постачання двох пасажирських авто. Фірма зобов’язалася до 15 вересня поставити за 0,59 млн грн. Renault Duster та за 0,38 млн грн. Renault Logan.

ТОВ «Центр Херсон» засновано приватним підприємством «Сервіс плюс», Людмилою Романовою, Володимиром Білим та Анчаром Бейсибаєвим. Людмила Романова – дружина керівника держконцерну «Укроборонпром» Романа Романова.

Адреса «Центр Херсон» співпадає з адресами автосалонів Renault и BMW Центр, які належать Романову.

Єдиним конкурентом на торгах було ТОВ «Торговий дім Фаворит-Авто» з Хмельницького, яке належить ТОВ «Холдинг-інвест». Керівником «Фаворит-авто» є Леонід Харун – помічник народного депутата з фракції «Блоку Петра Порошенка» Михайла Гвоздьова. Офіційним бенефіціаром «Холдинг-інвест» є Василь Дерешук, а його молодшим партнером є Микола Островський.

Дерешук і Островський також спільно приймають участь в роботі ще декількох фірм, де їх партнерами є члени сім’ї Гвоздьових. Так, «Холдинг-інвест» та Дерешук є засновниками ТОВ «Поділля-Фарм», директором якого є Людмила Гвоздьова. А Островський є засновником та керівником ТОВ «Капітал-Моторос», контактні телефонні номери якого співпадають з контактами автосалонів Гвоздьових. Марина Гвоздьова є засновником ТОВ «Буд-Сервіс», директором якого є Островський.

Дерешук та «Холдинг-інвест» також є засновниками ТОВ «Ауді Центр Хмельницький». Саме посаду генерального директора цього підприємством вказав Гвоздьов місцем своєї роботи перед обранням його народним депутатом.

13 червня президент Петро Порошенко представив колективу держпідприємства «Антонов» Михайла Гвоздьова в якості тимчасово виконуючого обов’язки керівника ДП. На початку травня уряд вивів це підприємство з концерну «Антонов» и передав його до сфери управління концерну «Укроборонпром». Через це було призупинено оголошений Мінекономрозивитку конкурс на посаду керівника ДП «Антонов».

В часи президента Віктора Януковича фірми Гвоздьова регулярно вигравали [2] тендери на постачання авто.

Нагадаємо, Романов очолював виборчий штаб Порошенка на виборах президента в 2014 році, після виборів отримав посаду в «Укроборонпромі».


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. РЕГІОН: https://region.nashigroshi.org

URL статті: https://region.nashigroshi.org/2015/09/02/pryznachentsi-poroshenka-v-ukroboronpromi-rozpylyaly-miljon-na-avtivkah-dlya-militsiji/

URLs in this post:

[1] пише: http://most.ks.ua/news/url/ljudi_poroshenko_tiho_razygrali_million_na_tendere_gosohrany

[2] вигравали: http://nashigroshi.org/2013/06/27/komunalnyky-pidnyaly-tsiny-na-projizd-u-miskomu-transporti-i-kupyly-u-yatsenyukivtsya-yaponskyj-krosover-za-tretynu-miljona/

Copyright © 2015 НАШІ ГРОШІ. РЕГІОН. All rights reserved.