Комунальники без конкурсу 9 мільйонів віддали фірмі, що визнавалася прокуратурою неспроможною
02.09.2015   //   122 Переглядів

Протягом 2015 року ТОВ «Будівельник 2013» отримало підряди від комунальних підприємств Запоріжжя на суму 11,37 млн. грн. Відповідна інформація оприлюднена в реєстрі укладених договорів закупівлі комунальних установ на сайті запорізької мерії.

Так, 7 липня фірма отримала два замовлення по 3,50 млн грн. від КП «Водоканал» на проведення капітального ремонту ділянок самопливного каналізаційного колектору і водопроводу та капітальний ремонт ділянок напорного каналізаційного колектору і водоводу. Місця проведення робіт в реєстрі не уточнюються.

Від КП «Управління капітального будівництва» фірма отримала в лютому 2015 року замовлення загальною вартістю 1,64 млн грн. на реконструкцію внутрішніх інженерних мереж житлових будинків по пр. Леніна 171а і 173 та побудову зливової каналізації на проїжджій частині ділянки автодороги М-18 Харків-Сімферополь на 299 км у Комунарському районі.

Всі вищевказані підряди отримані ТОВ «Будівельник 2013» від комунальних підприємств без проведення процедури конкурсних торгів.

Окрім цього, в травні КП «Управління Капітального будівництва» за результатами тендеру уклало угодуз ТОВ «Будівельник 2013» на реконструкцію внутрішніх інженерних мереж житлового будинку по пр. Леніна, 171 вартістю 2,73 млн. грн.

«Будівельник 2013» зареєстровано на Андрія Довбню, директор – Олександр Рогач.

В 2013 році ця ж фірма отримала підряди на винос водогону з під житлової забудови по вул. Первомайській (від вул. Кооперативної до вул. Української, 92) та реконструкцію водопроводу Д-630 мм по вул. Первомайській (від ЗЦП до вул. Кооперативної) загальною вартістю 7,85 млн. грн. Проте, пізніше перевірка прокуратури виявила невідповідність пропозиції ««Будівельник 2013» кваліфікаційним критеріям конкурсних торгів та вимогам замовника. Зокрема, фірма не підтвердила свою фінансову спроможність виконати роботи та здатність провести їх згідно визначених технічних норм. Через це на вимогу прокуратури договори з фірмою було розірвано.

Залиште відповідь