Голова РДА перед тим, як його впіймали на 3 мільйонах хабаря, почав відчуження землі заповідника
17.08.2015   //   149 Переглядів

Голова Голопристанської райдержадміністрації Херсонської області надав дозвіл на розробку детальних планів території Новофедорівської сільської ради під розміщення об’єктів рекреаційно-оздоровчого призначення на площі 16,30 га.

Про це йдеться у розпорядженні голови Голопристанської РДА Олександра Богуненка.

Як пише інтернет видання kherson.net.ua, вказана територія належить до земель буферної зони Чорноморського біосферного заповіднику. У 1998 році цей заповідник було включено до мережі ЮНЕСКО.

Територія Новофедорівської сільської ради включає в себе також курортне селище Залізний Порт .

Нагадаємо, 12 серпня голову Голопристанської РДА Олександра Богуненко затримали правоохоронні органи за отримання не правомірної нагороди у розмірі в 3 млн грн. Як повідомляє Генеральна прокуратура України, Богуненко під виглядом боротьби з незаконною торгівлею на узбережжі Чорного моря отримував грошову винагороду за не проведення перевірки торгівельних ділянок місцевих підприємців.

13 серпня 2015 року Президент України своїм рішенням відсторонив голову Голопристанської РДА від займаної посади на час проведення слідчих дій. За інформацією прокуратури, затримання Богуненка особисто контролював президент Петро Перошенко.

Залиште відповідь