Запорізький військових переводять на опалення альтернативним паливом від “ударівців”, яке стане безальтернативним
10.08.2015   //   133 Переглядів

Квартирно-експлуатаційний відділ м. Запоріжжя МО України за результатами тендеру 24 липня уклав угоду з ТОВ “Укртепло-Київ” на теплозабезпечення в 2015 році вартістю 1,32 млн. грн. Про це повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

Замовлено поставку 1200 Гкал водяної пари по 1104 грн/Гкал. для опалення будівель у в/м № 49 в/ч А3309 в Запоріжжі, по вул. Горького, 2 (військовий госпіталь)  і у в/м №9 в/ч А1978 у Запоріжжі, по вул. Стефанова, 1 (Уральські казарми).

При цьому фірма має збудувати нову чи реконструювати наявну котельню та здійснити її оснащення необхідним технологічним обладнанням для використання альтернативних видів палива, орендувавши необхідне нерухоме майно у замовника, або уклавши договір сервітуту.

Нині засновниками “Укртепло-Київ” є Олександр Деркач, ТОВ “Сет інвест” і шотландська “Італія нетворк ел.пі” (Italia network lp). В свою чергу “Сет інвестом” володіють Ольга та Іван Надєїн. Останній в 2012 році балотувався до парламенту за списком УДАРу.

Єдиним конкурентом “Укртепло-Київ”  на тендері виступило “Київцентртепло”, часткою якого через ТОВ “Український правовий дім” володіють вищезгадані “Сет інвест” та “Італія нетворк ел.пі”.

Як повідомляли “Наші гроші”, “Укртепло-Київ” входить у групу фірм, які минулого року отримали підтримку Київської обласної ради у програмі переведення комунальних закладів на опалення альтернативними видами палива (тирса, пелети, дрова) з традиційних вугілля та газу.

“Укртепло-Київ” та пов’язані з ним фірми “Київцентртепло”  та “Київоблтепло” почали активно освоювати ринок опалення комунальних підприємств Київської області у 2014 році, після обрання головою Київської облради Миколи Бабенка (УДАР). Ще на початку року директором останніх фірм був Володимир Костіков, відомий як бізнес-партнер впливового нардепа від УДАРу Артура Палатного.

До цього часу опалення військових об’єктів в Запоріжжі замовляли Концерну “Міські теплові мережі”. Після встановлення фірмою “Укртепло Київ” власного обладнання та модернізації котельні, потенційно вона буде в наступні роки отримувати підряди за безконкурсною переговорною процедурою з огляду на відсутність альтернативи.

Залиште відповідь