Суд позбавив херсонського перевізника маршруту через брак маршруток
10.08.2015   //   154 Переглядів

Суд розірвав договір Управлінням транспорту та зв’язку Херсонської ради та приватним виробничо-комерційним підприємством «АНТА Шиппінг» про здійснення перевезень пасажирів в Херсоні. Такерішення прийняв господарський суд Херсонської області.

У березні 2012 року між Управлінням транспорту і зв’язку Херсонської міської ради та ПВКП «АНТА Шипіінг» було укладено договір на здійснення пасажирських перевезень по міському маршруту № 15 «ХБК – мкр. Шуменський». На маршруті, згідно з договором, повинні були працювати 11 транспортних засобів.

У лютому 2015 року була проведена планова перевірка дотримання умов договору. Згідно акту перевірки на маршруті № 15 виконувало маршрутні перевезення лише 3 транспортні засоби. І навіть вони не мали необхідних ліцензій.

Всього перевірка виявила 11 порушень. За результатами перевірки до ПВКП «АНТА Шипіінг» було направлено листа з вимогою усунути порушення в місячний строк.

Другою перевіркою в травні 2015 року було виявлено, що порушення не виправлені. Більш того, маршрут обслуговувався лише однією маршруткою, хоча за умовами договору їх мало бути 11.

Господарський суд Херсонської області задовольнив позов прокурора міста Херсона та визнав не дійсним договір на здійснення пасажирських перевезень між Управлінням транспорту та зв’язку Херсонської міської ради та ПВКП «АНТА Шиппінг».

Власником ПВКП «АНТА Шипіінг» заснованим у 2001 році є 60-річний мешканець Херсону Петро Копитков. Керівник фірми – Людмила Мокерова. Підприємство має Ялтинську філію, яка з 2012 року знаходиться у стані припинення.

ПВКП «АНТА Шиппінг» мало угоди на обслуговування в Херсоні тільки маршруту № 15. Але фірма здійснює пасажирські перевезення на обласних маршрутах.

Залиште відповідь