- НАШІ ГРОШІ. РЕГІОН - https://region.nashigroshi.org -

Керівник льотного центру на Запоріжжі отримав “умовно” за продаж на брухт півтори тони обладнання

Опублікував editor 04.08.2015 @ 10:20 в НОВИНИ | No Comments

Виконуючого у 2014 році обов’язки директора “Запорізького центру льотної підготовки ім. Покришкіна” у селі Широкому засудили до умовного терміну через продаж авіаційного устаткування на брухт кольорових металів на загальну суму 41 тис. грн. Відповідний вирок Запорізького районного суду від 9 липня  оприлюднений [1] в реєстрі судових рішень.

Згідно матеріалів справи, наприкінці листопада 2014-го року в. о. директора увійшов у змову з не вказаною особою для вивезення з льотного центру та подальшого продажу авіаційного обладнання із найбільшим вмістом коштовних та кольорових металів. Пізніше керівник льотного центру віддав усний наказ начальнику відділу матеріально-технічного забезпечення  підприємства надати доступ представникам не вказаної особи до наявного на складі авіаційного обладнання.

Найняті робітники вивезли з території центру авіаційне обладнання до літаків АН-2, Л-29 та гелікоптера МІ-2 – пульти управління, радіостанції, радіокомпаси, гіроскопи, висото вимірювачі та інше обладнання. Загальна вага вивезеної апаратури становила 1724 кілограмів, залишкова балансова вартість – 41,2 тис. грн.

На допиті у суді в. о. директора пояснив, що вважав свого спільника працівником правоохоронних органів, тому й домовився з ним щодо перегляду обладнання на складах. При цьому для спілкування та  узгодження  дій зі спільником посадовець отримав мобільний телефон з окремою  сім-картою.

Суд кваліфікував злочин як “заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб”. При цьому екс-керівника засудили до трьох років позбавлення волі з випробувальним терміном у півтора роки, оскільки суддя взяв до уваги щире каяття звинувачуваного, відсутність судимості, позитивні  характеристики, стан здоров’я та повне погашення збитків.

За даними ЗМІ, з квітня 2014-го року посаду в. о. директора Льотного центру займав Володимир Милейко [2]. В вересні в Запорізькій ОДА збирались звернутись [3] до Міністерства інфраструктури щодо звільнення Милейка через те, що його підприємство накопичило борги із зарплатні, нарахувань за нею, та податків на загальну суму у 678 тисяч гривень.

Нагадаємо, що попередника Милейка, Фаріда Акчуріна, також нещодавно засудили до умовного строку [4] через неузгоджений з міністерством продаж авіаційних двигунів та допоміжних силових установок до ЯК-24 по заниженій ціні.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. РЕГІОН: https://region.nashigroshi.org

URL статті: https://region.nashigroshi.org/2015/08/04/kerivnyk-lotnoho-tsentru-na-zaporizhzhi-otrymav-umovno-za-prodazh-na-bruht-pivtory-tony-obladnannya/

URLs in this post:

[1] оприлюднений: http://reyestr.court.gov.ua/Review/46597379

[2] займав Володимир Милейко: http://reporter-ua.com/2014/04/29/zaporozhskiy-centr-letnoy-podgotovki-im-pokryshkina-peredadut-v-kommunalnuyu-sobstvennost

[3] збирались звернутись: http://www.vesti.zp.ua/news/view/850-zaporojskie_vlasti_hotyat_smenit_rukovoditelya_tsentra_letnoy_podgotovki

[4] засудили до умовного строку: http://zp.nashigroshi.org/2015/07/20/eks-deputat-oblrady-vid-pr-otrymav-dva-roky-umovno-i-shtraf-za-prodazh-zadeshevo-aviadvyhuniv/

Copyright © 2015 НАШІ ГРОШІ. РЕГІОН. All rights reserved.