- НАШІ ГРОШІ. РЕГІОН - https://region.nashigroshi.org -

Фірма дружини депутата Полюсова, де розміщується його приймальня, три роки не платила місту оренду

Опублікував editor 29.07.2015 @ 11:36 в НОВИНИ | No Comments

Фірма “Трикотаж” має сплатити 5200 гривень заборгованості за орендовані приміщення комунальної форми власності. Про це йдеться у рішенні [1] Господарського суду Запорізької області від 7 липня.

Згідно матеріалів справи, узимку 2002 року ТОВ “Трикотаж” орендувало  у  КП “Виробниче ремонтно-експлуатаційне житлове об’єднання №6″ приміщення під трикотажне ательє загальною площею 390 кв. м. за адресою пр. Ювілейний, буд. 30. Термін дії договору неодноразово продовжувався, в останнє до 1 січня 2017 року.

Пізніше “ВРЕЖО” в договорі змінили на Департамент комунальної власності та приватизації Запорізької міськради, який і подав позов про стягнення заборгованості з фірми в розмірі майже 17 тис. грн. Заборгованість накопичилася протягом січня 2012 року – квітня 2015 року. Вже під час розгляду справи частину боргу кількома траншами фірма “Трикотаж” сплатила. Тож суд визнав вимоги Департаменту про стягнення 5200 гривень і задовольнив позов.

В минулому році Департамент також звертався [2] до суду про стягнення з фірми “Трикотаж” заборгованості по орендній платі цього ж приміщення в розмірі шести тисяч гривень. Під час розгляду справи фірма виплатила майже всю суму боргу.

Власниками ТОВ “Трикотаж” є Микола Цюпа і Вікторія Маланич. Остання є  дружиною депутата [3]Запорізької міської ради Василя Полюсова. В 2010 році він обирався від Партії регіонів, а нині позафракційний. Полюсов очолює постійну депутатську комісію з питань комунальної власності, ресурсів, приватизації та земельних відносин. За адресою пр. Ювілейний, буд. 30 також знаходиться [4]його громадська приймальня.

За інформацією “НГ.З”, Микола Цюпа є родичем депутата Запорізької міськради Олександра Музичука, який мав спільний [5] бізнес з Полюсовим.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. РЕГІОН: https://region.nashigroshi.org

URL статті: https://region.nashigroshi.org/2015/07/29/firma-druzhyny-deputata-polyusova-de-rozmischujetsya-joho-pryjmalnya-try-roky-ne-platyla-mistu-orendu/

URLs in this post:

[1] рішенні: http://reyestr.court.gov.ua/Review/46759355

[2] звертався: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/39847960

[3] депутата: https://meria.zp.ua/test/index.php?id=36&pid=33

[4] знаходиться: http://reporter-ua.com/dossier/polyusov-vasiliy-vyacheslavovich

[5] спільний: http://zp.nashigroshi.org/2015/04/15/komunalnyj-kinoteatr-maje-schomisyatsya-platyty-ridnij-firmi-miskyh-deputativ-po-20-tysyach-za-orendu-yakohos-obladnannya/

Copyright © 2015 НАШІ ГРОШІ. РЕГІОН. All rights reserved.