Керівник “Запоріжелектротрансу” за гроші підприємства зробив ремонт ванної кімнати вдома
28.07.2015   //   133 Переглядів

Управління боротьби з економічними злочинами при ЗМУ МВС порушило кримінальне провадження проти керівництва КП “Запоріжелектротранс” за привласнення майна підприємства. Про це йдеться в ухвалі Ленінського райсуду від 2 липня, якою надано дозвіл на вилучення документів підприємства.

Кримінальне провадження відкрито ще в жовтні 2014-го року. За даними слідства, посадовці КП привласнили матеріальні цінності на суму понад 100 тис. грн.

Так, протягом 2014-го року генеральний директор комунального підприємства придбав за гроші, виділені підприємству, товарно-матеріальні цінності на загальну суму понад 100 тис. грн., які витратили на ремонт за місцем проживання гендиректора. Серед вилучених документів були накладні на придбання та картки обліку ванної Saniform за 1823 грн., душового гідромасажного боксу VK74-4 за 3915 грн., пилососу WD 2.200 за 799 грн., тумби КОЛО з умивальником за 943 грн.

Також, слідчі встановили, що в квітні 2014 з території колишнього депо, розташованого в Заводському районі Запоріжжя по вулиці Лізи Чайкіної, було переміщено до головного депо КП чотири трамвайні вагони, які згодом порізали на металобрухт та продали третім особам. Виручені гроші пішли не на рахунок “Запоріжелектротрансу”, а були привласнені “невстановленими посадовими особами підприємства”.

Керівником “Запоріжелектротрансу” з 2012-го року є Юрій Папач. Навесні, під час його публічного звіту про підсумки діяльності, Папача було облито зеленкою, після чого двоє присутніх у залі дістали плакати “Папач – вор”.

Залиште відповідь