- НАШІ ГРОШІ. РЕГІОН - https://region.nashigroshi.org -

Лікарня з прифронтового Артемівська замовила ремонт за 4 мільйони

Опублікував editor 20.07.2015 @ 11:07 в НОВИНИ | No Comments

Артемівська центральна районна лікарня Донецької області 14 липня уклала угоду з ПП «Арпроектбуд» на капітальний ремонт існуючого відділення урології під розміщення відділення анестезіології та інтенсивної терапії. Вартість угоди складає 4,13 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

Передбачено заміну підлоги, вікон і дверей, зведення перегородок, внутрішнє опорядження приміщень, монтаж освітлення, підведення каналізації та опалення.

У торгах брало участь ТОВ «Красноармійськбудсервіс» з дешевшою пропозицією вартістю 3,44 млн грн. Проте відомо, що оцінка пропозиції включала також строк виконання робіт (7 балів), умови оплати (5 балів) і гарантійне обслугорвування (3 бали). Які умови за цими критеріями пропонувала фірма-переможець у протоколі розкриття пропозицій не сказано.

Компанію «Арпроектбуд» заснував у 2009 р. Володимир Петриєнко. За даними ВДЗ, «Арпроектбуд» виграв перший тендер тільки у квітні цього року, отримавши підряд вартістю 2,82 млн грн. [1] на ремонт спорткомплексу.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. РЕГІОН: https://region.nashigroshi.org

URL статті: https://region.nashigroshi.org/2015/07/20/likarnya-z-pryfrontovoho-artemivska-zamovyla-remont-za-4-miljony/

URLs in this post:

[1] 2,82 млн грн.: http://nashigroshi.org/2015/04/30/v-pryfrontovomu-artemivsku-do-yakoho-terorysty-styahuyut-zbroyu-vyrishyly-remontuvaty-sportkompleks-za-3-miljony/

Copyright © 2015 НАШІ ГРОШІ. РЕГІОН. All rights reserved.